Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hétfőn műtőket, és kedden...

Homoki Tibor kérdése:

Hétfőn műtőket, és kedden haza engedtek. Mondta a Orvos kamillázzam, kötés nem kell. Az normális, hogy éjszaka vérzik a helye? (fél meztelenül alszom) nagyon érzékeny még.

Figyelt kérdés
2017. okt. 8. 08:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha kasztrálás volt, nem szabadna véreznie.
2017. okt. 8. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
nem tudom mi törtent, de betadint nem mondtak, h azzal kellene kenni?
2017. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
És melyik körmödet, vagy hajadat műtőket?
2017. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
15%
Azt ajánlom keress egy másik orvost mert a kamilla ilyesmire nem hogy nem jó de még káros is. Nem tudom midet műtötték de sebre a betadine ami jó és ne érje víz. Ha folyton áztatod pláne kamillás vízzel persze, hogy vérezni fog, de még el is fertőződik idővel. Döbbenet, hogy kik kapnak orvosi címet.
2017. okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Körülmetélés volt teljes!
2017. okt. 8. 09:21
 6/12 anonim ***** válasza:
65%

"Döbbenet, hogy kik kapnak orvosi címet."


Döbbenet, hogy milyen bunkó parasztok fikázzák az orvosokat!

2017. okt. 8. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Akkor most mitől vérzik? A varrat alig látszik már, egy kettő van még.
2017. okt. 8. 09:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Normális a vérzés.


[link]

2017. okt. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Aki a kérdésből nem ismerte fel milyen műtét lehetett,attól jó válasz sem várható .

A műtétes sebek önmagukat tísztitják,ezért vannak a kis vérzések,nedvezések .

A kamilla tea gyulladás csökkentő,nem véletlen kell ebben áztatni,netán a sebbe ragadt kötést is ebben kiáztatni .

Nagyon kevés fiatal jegyzi meg,mit is mond a doki .

Ennek 2 oka is van.Ahogy a műtét befejeződik,az orvos már viharzik is el.Sok esetben már csak az ott segitő szakápoló fejezi be a továbbiakat.

A műtött fiúk 1 lelki traumát élnek át,a fizikai nehézség mellett,alig várják hogy a műtőből kitolják őket. Nagyon sok ilyen kérdéssel találkoztam itt,megvolt a műtét,és hogyan tovább otthon .

2017. okt. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Engem is most műtöttek csak a tüdőmmel. "Kicsit" nagyobb sokk volt mint egy körülmetélés. De odafigyeltem mit mond a kötözőnővér. Ne érje víz amíg nedvedzik a seb. Vasalt ruhát hordjak. Betadinnal lehet fertőtleníteni. Ha már dzáraz víz érheti, tufürdő nem. Naponta egyszer injekció előtti fertőtlenítővel lefújni. Ha nem jön le a ragasztó melegvizes vattával lehet leáztatni aztán fertőtlenítés. Kamilla és barátai még véletlenül se!
2017. okt. 8. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!