Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok ajánlani vény nélkül...

Tudnátok ajánlani vény nélkül kapható altatót?

Figyelt kérdés
Nem ilyen gyógynövényes vacakra gondolok, mert azt már próbáltam, és kb. 3-4 db hat. Nem szedném állandóan, csak néha, mikor nem tudok elaludni. Ahogy ma is, hajnali 3kor kipattant a szemem, valami kínja van a hasamnak és nem tudtam visszaaludni, most meg olyan vagyok, mint a mosott sz*r.
2017. nov. 14. 10:03
 1/8 anonim ***** válasza:
2017. nov. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

:D

Ez kb. a gyógynövényes vackokkal van egy szinten :D

2017. nov. 14. 11:03
 3/8 anonim ***** válasza:

Nincs vény nélküli altató... ha lenne akkor minden narkós azt venne.


Ha nálad a macskagyökér sem segít (ami mellesleg úgy kiüti az embert mint a sz.r, akkor ott már komolyabb bajok vannak)

2017. nov. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Valeriana Relaxot vettem, ha 3 szemet bevettem egyszerre lefekvés előtt, akkor sikerült elérni egy pihentető alvást. A macskagyökeret még nem próbáltam, de akkor most teszek vele egy próbát.
2017. nov. 14. 11:33
 5/8 anonim ***** válasza:

Az a valeriana :)

csak az a latin neve: valeriana officinalis


tény, hogy több kell belőle mint amit írnak, és a valeriana relax pont a drágább fajta...


Jutavit valerianat vegyél, az sokkal olcsóbb és több van benne.

És sokkal jobban jársz ezekkel mint az altatóval.

Egyébként az alvászavart nem ártana kezeltetni mert sok dolog kiválthatja.

2017. nov. 14. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha régóta nem tudsz jól aludni akkor menj orvoshoz, tavaly én is így jártam, muszáj volt elmennem orvoshoz, és szinte könyörögtem az altatóért, mert már teljesen kimerült voltam, akkor már fél éve tartott az hogy nagyon ritkán aludtam 7-8 órát. Nekem se vált be a valeriana, még a citromfű teával próbálkoztam az éreztem hogy megnyugtat, de mivel este ittam ezért hamar rájöttem hogy attól meg wc-re kell mennem éjjel :D hál isten az altatóval nem volt rossz tapasztalatom, nem függtem rá és amint lement rólam a stressz, tudtam aludni. Amúgy van kifejezetten valeriana night is, az a bátyámnak segített elaludni.
2017. nov. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
MagneB6 álom kapszula. Este 2-t beveszek és jól alszom töle - pedig olykor dormicumot meg rózsaszín (tehát 0,5mg-os) xanaxot is kell szednem. (A fehér xanax 0,25mg-os) Sajna e két utóbbi vényköteles, de próbáld ki a magneB6 álmot! Írd meg h segített-e!
2017. dec. 20. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a segítséget. Vettem úgy 1 hónapja a DM-ben Bioheal Valeriana Komplexet, amiben van macskagyökér, golgotavirág és komlótoboz. Nem szedem állandóan, csak amikor nagyon nem bírok elaludni és használ, mert kb. fél óra múlva simán el tudok tőle aludni. 60+10 db-os kiszerelés és 1600 Ft körül volt.
2017. dec. 20. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!