Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől van ez az állandó fáradság?

Mitől van ez az állandó fáradság?

Figyelt kérdés
Már második hete szabadságon vagyok, nem csinálok semmit,szinte egésznap fekszem,semmihez nincs kedvem,lehangolt,életunt,fáradt vagyok.pajzsmirigy alulműködésre szedek gyógyszert de míg nem szedtem úgyanígy voltam.Pulzusom meg szinte mindíg 90 fölött van.

2017. nov. 17. 11:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Azért vagy lehangolt, mert nem csinálsz semmit! Egész nap fekszel, no testmozgás, hát ki ne lenne vacak állapotban? Ezért is rossz az állóképességed és ezért magas a pulzusod!
2017. nov. 17. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1-köszi, de mit csináljak?tornázzak?biciglizni nem mehetek mert rossz a térdem,sétáljak a rossz levegőn?
2017. nov. 17. 12:04
 3/5 anonim ***** válasza:
Depressziós tünetek. Valószínűleg nem most keletkeztek. Jó esetben csak az őszi borongós idő idézte elő és majd elmúlik. Erőltetni kell, hogy elmászkálj, emberek között legyél. Készíts minden napra előre tervet, miket fogsz aznap csinálni, keresd az örömforrásokat. Próbálkozhatsz Remotív Extrával, de több hét, mire hat. Ha semmi eredmény, akkor meg pszichológus.
2017. nov. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Azért vagy életunt, mert nem csinálsz semmit. Mégis mitől lennél boldog vagy vidám? Attól, hogy otthon fekszel a sötét szobában egyedül, és a gondolataiddal viaskodsz?


Attól, hogy rossz az idő, még el lehet járni. Mások sem zárkóznak be a lakásba októbertől áprilisig.

Tessék szépen kimozdulni, programokat szervezni, mozogni, levegőn lenni, emberek közé menni. Attól, hogy rossz a térded és nem biciklizhetsz, még csinálhatsz ezer más dolgot.

2017. nov. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igazatok van, kicsit kimentem rendet csinálni a garázsban,mert már karácsony óta halogatom.Most kicsit jobban vagyok.
2017. nov. 17. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!