Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miert vagyok allandoan faradt?...

Miert vagyok allandoan faradt? Ugy egy honapja allando faradsag van rajtam. Keptelen vagyok barmit is csinalni. Felkelek 11-12 ora korul. Du 2-3-ig meg mindig agyban vagyok. Majd 5-6 ora fele mar ismet lustizok az agyban.

Figyelt kérdés
Nehezemre esik barmit is csinalni. Egy ideig nem zavart, de mostmar erosen hatassal van a kapcsolatomra es mas teruleten is az eletemre. Szedek vitamint. Rendszeresen es egeszsegesen etkezem. Szinte semmi egeszsegtelent nem eszem., kisebb nagyobb megszakitasokkan mar evek ota de sosem volt eddig hasonlo problemam.... Hogyan tudnek valtoztatni az alltalanos kozerzetemen?
2011. ápr. 27. 19:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem el van állítódva a bioritmusod.


Rá kéne erőszakolni magadra hogy fönt legyél egész nap.

és mondjuk este 10-től reggel 8-ig aludj csak egy huzamban.


Hát nappal kávé, este meg alvás, aztán megszokod, és kávé nélkül is menni fog később. Pl ha dolgozni is akarsz egyszer, akkor mindenképp muszáj rászoktatnod magad erre.

2011. ápr. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem alszom nap kozben. Fent vagyok reggeltol estig. Kavezom is reggelente. Egyszeruen csak nincs energiam megmozdulni, barmit is csinalni! Jelenleg nem dolgozom december ota. Elotte napi 10 orat hetente 7 szer szabadnap nelkul. Edzettem is heti 2-3 alkalommal. Nem tudom mi valtozott, de keptelen vagyok barmifele aktivitast is csinalni.....
2011. ápr. 27. 19:37
 3/3 anonim ***** válasza:
Kimerült vagy,tavaszi fáradtság szállt rád.Én is így vagyok az utóbbi hetekben.Keress valami hasznos dolgot amivel elfoglalhatod magad,ami feledteti egy kicsit mennyire fáradt vagy.Egyél sok zöldséget,gyümölcsöt,hogy feltöltődj vitaminokkal,és tornázz pár percet naponta.
2011. ápr. 28. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!