Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől remeg a testem?

Mitől remeg a testem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nyár vége,szeptember eleje óta többféle "furcsább" dolgot vettem észre magamon.

Elkezdett fájni a hasam,foleg bal oldalon lent. Megváltozott a székletem, naponta 3-4szer is el kell mennem,elofordul hogy egész vékony, de van amikor teljesen normális. Szoktam tapasztalni olyat hogy remegnek izmaim, vagy olyan érzés mintha remegne az egész testem, például ma is, két óraja remeg a hasam, ha lefekszem kicsit látszik is, hanyingen is szokott lenni, folyamatosan úgy érzem hogy büfögnöm kell...

A vérnyomásomat előbb mertem meg, és teljesen oké volt. Lett csinálva augusztus végén, szeptember elején teljes hasi ultrahang, ezzel is minden rendben, verkep , vizelet, sőt székletver vizsgálat is készült,

Minden rendben!

Akkod mi lehet ez?

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2017. nov. 17. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Reflux lehet vagy valami kaját nem bírsz. Szerintem.
2017. nov. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!