Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Egész testem remeg, mit...

Egész testem remeg, mit tegyek és mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
Már fél órája rendszeresen 2 percenként remegés tör rám, egész testem látványosan remeg. Nem fázok. Ijesztő jelenség.
2016. márc. 11. 20:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ettél rendesen?
2016. márc. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly volt egy ilyen vírusfertőzésem, igaz, folyamatosan rángógörcsben voltam vagy 2-3 órán át, aztán pár nap múlva lett belőle egy tüdőgyulladás. Úgyhogy készülj fel lázcsillapítókkal, görcsoldókkal és egyebekkel.
2016. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mérjél vérnyomást, pulzust is. Lehet vírusfertőzésed lesz. Vegyél be magnéziumot.
2016. márc. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ettem igen. Mértem vérnyomást, nem volt rossz. Lehetséges, mert 4 napja folyamatosan fáj a fejem 2 napja a torkom fájt, szerncsére a torokfájás elmúlt.
2016. márc. 11. 22:40
 5/7 anonim ***** válasza:
Láz? Vagy nem vagy ideges?
2016. márc. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem voltam lázas. Sajnos nagyon idegeskedős fajta vagyok és az utóbbi időben tényleg sokat idegeskedtem. De akkor így hirtelen egyik este kimutatkozik?
2016. márc. 12. 19:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Idegesség, pánikroham is állhat a háttérben. Saját tapasztalatom.
2016. márc. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!