Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » SOS! Remeg az egesz testem,...

SOS! Remeg az egesz testem, mitol?

Figyelt kérdés
Lefeudtem es ereztemh az egesz testem remegett, nemcsak a kezem hanem a labom, me mindenem! Mitol van ez?
2011. jan. 14. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Más bajod van?


Iszol elég folyadékot? Szedsz valamit? Dohányoztál? Drogoztál? Aludtál eleget? Ideges vagy?

2011. jan. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem voltál véletlen edzésen vagy nem eröltetted meg magad?

Mert néha amikor nagyn elférad az ember tud remegni a keze,lába stb.Vagy esetleg fázol,lázas vagy?Ne pánikolj be ha nagyon ugyérzed h nem stimm akkor mindeképp szolj valakinek aki otthon van h tudjanak rola.

2011. jan. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
takarózz be rendesen aztán próbálj aludni...reggelre remélem kutya bajod se lesz
2011. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is van néha, és mindig nagyon bepánikolok. Egyszerűen nem tudom megálltani a reszketést. Gondolom te is így vagy vele. Nekem ez a stresszes időszakokban szokott előjönni vagy amikor félek valamitől. Ilyenkor teljesen bepánikolok és mindenem reszket. Nekem az szokott bejönni, hogy nagyon betakarózom és próbálok minél hamarabb elaludni, ami persze nem könnyű. Aztán reggelre olyan mintha semmi se történt volna.
2011. jan. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Koszonom a valaszokat, ma reggelre mar elmulott , de nagyon rossz volt. Olyan volt mint az utolso valaszolonak(4.nek) Nagyon durva volt, nemtudom h mitol van ez.
2011. jan. 15. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne ijedj meg szerintem az ilyesmitől. Semmi komoly, csak épp egy stresszesebb időszakban vagy. Örülök, hogy minden rendben.


"az utolsó válaszoló"

2011. jan. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!