Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szörnyen rosszul vagyok! Hogy...

Szörnyen rosszul vagyok! Hogy lehet elviselni a koránkelést és kevés alvást?

Figyelt kérdés

Új munkahelyből adódóan korán kell kelnem és késő estig dolgoznom. A sok munka nem zavar viszont elkepesztően rosszul vagyok. Egész nap szédülök, fáj a fejem, összevissza beszélek, volt már hogy le kellett ülnöm mert úgy éreztem rosszul leszek, el fogok ájulni. És eszek rendesen, iszok sok vizet de csak nem segít. Kávéztam múltkor de annyit tett hozzá, hogy elkezdett iszonyúan fájni a fejem és lüktetni. Amúgy is alacsony a vérnyomásom, ezt anyukámtól örököltem.

Mit tudok tenni? Hogy lehet ezt elviselni? Tényleg nagyon kivagyok. Mentálisan is...


2017. nov. 17. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk keress más melóhelyet.


Ér annyit, hogy tönkremenj benne?! Nem.

2017. nov. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Ezt most te komolyan kérdezed?! Nem tudod a választ?!
2017. nov. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Rossz egy munkahelyed lehet...
2017. nov. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
Nekem is ez van. Ami picit segít, hogy olyan gyümölcsteát iszom amiben van édesgyökér. Az emeli kicsit a vérnyomást. Meg a kávét amit nem bírok egyébként, úgy iszom, hogy csak e kávéskanálnyi nescafe sok vízzel és tejjel, hogy egy egész bögrét megtöltsön. Így nem fájdul meg tőle a fejem meg a gyomrom. 2nél többet azért így sem szoktam. Vagy próbálkozz a kólával az kíméletesebben hat. Csináltass egy vérképpet hátha vérszegény is vagy és akkor az is rátesz a dologra. De valami vitamin komplexet így is szedhetsz, hátha segít valamit. De hosszútávon tényleg csak az a megoldás ha alszol eleget.
2017. nov. 17. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hány óra a napi munkaidőd? Hogyhogy korán is kell kelni és késő estig dolgozni? Nagyon messziről jársz?

Ha törvénytelenül sokat dolgoztatnak, jelentsd fel őket a megfelelő hatóságnál.

2017. nov. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!