Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a gyomorszájam?

Miért fáj a gyomorszájam?

Figyelt kérdés

Rettenetesen fáj a gyomorszájam és a hátam. Kb 2 órája kezdődött. Reggelire szendvicset ettem ebédre rakott karfilot valamit ittam kávét de max 2 kortyot mert utána kezdett fájni. Mostanában sok kávét iszok mert amugy mem bírom. Segítsetek kérlek nagyon rossz anyámat nem érdekli arra fogja hogy sokat ülök pedig nem. Ja es olyan 37 es 37,5 kozott van a testhomerseklezrm de ez nem fura szokott ilysn lenni. Lehet esetleg a menstruacio elvileg 6-7 nap mulva kene megjonnie

14/L


2017. nov. 17. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem savtúltengés miatt volt ilyen hátba sugárzó gyomorszáj fájás. A kávé nagyon savasít.
2017. nov. 17. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Okozhatja valóban a gyomorsav, viszont a kávét nemcsak emiatt, hanem a korod miatt is hanyagolni kéne. Le kell időben feküdni aludni este és akkor nem leszel fáradt.

És bár az epekő jelenlétét a borda alatti fájdalom jellemzi, azonban nekem voltak epeköveim és bizony akkor is görcsölt a gyomorszájam, illetve a hátamba is kisugárzott. De refluxom is van, az is okozta ugyanezt. Illetve más bélproblémám is van, annál is ezen tünetek is jelen voltak, más tünetek mellett.

Illetve tuti, hogy valamilyen gyulladásod vagy csak fertőzésed is lehet, ugyanis hőemelkedésed van.

Én nem akarlak megijeszteni, de lehet, hogy nem csak egy szimpla egyszerű savtúltengésről van szó, én a helyedben elmennék az ügyeletre.

2017. nov. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
En is de anyam nem vesz komolyan. Ha reggel nem mulik el akkor max elmegyek egyedul.
2017. nov. 17. 17:45
 4/10 A kérdező kommentje:
Bevettem egy advilt mert mar alig birom elviselni. Bilirubin szint okozhat ilyet? Nekem asszem az magas
2017. nov. 17. 17:46
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem, a bilirubin megemelkedése nem okoz ilyet. A sok betegségem mellett évek óta Gylbert szindrómám is van (ez magas bilirubint értékben mutatkozik), néha elég magas értékkel, soha nem volt tőle ilyen tünetem.

Nem fájdalomcsillapítót kellett volna bevenned, hanem görcsoldót, pl. No-Spa.

Remélhetőleg jobban leszel, de ha nem múlik el, akkor kénytelen lesz anyukád orvoshoz vinni.

2017. nov. 17. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Azert vettem advilt mert a hatam nagyon faj a lazam leviszi mar 38. Ha este 9 koruo veszek be nospat az jo? Koszonom a valaszaid!! Ha reggel faj akkor menjek orvoshoz? Hazihoz vagy ugyeletre?
2017. nov. 17. 17:55
 7/10 A kérdező kommentje:
Most epp nem faj.
2017. nov. 17. 18:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez két különböző betegségnek tűnik. A lázas, hát izmot érintő fájdalom vírusfertőzésre utal. A gyomorszáj problémát ki kell vizsgáltatnod, hogy miért van sok savad? Lehet rekeszizom sérv, vagy fertőzés. Menj el egyedül a háziorvosodhoz!
2017. nov. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben koszonom! Az nem jelent semmit hogy most nem faj? Lehet hogy csak az advil hatott?
2017. nov. 17. 18:20
 10/10 A kérdező kommentje:
Ma mar nem fajt kicsit sem. Az jo?
2017. nov. 18. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!