Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mivel tudnám ezt megszüntetni?...

Mivel tudnám ezt megszüntetni? Egy bizonyos esemény óta alvászavarom van.

Figyelt kérdés
Pár hete tart ez az állapot. Hiába fekszem le kilenckor, még ilyenkor is csak forgolódok és "minden bajom van". Fáj a szemem, a fejem, de aludni nem tudok. Így reggel is úgy kelek, mint akit agyonütöttek. (Hétvégén is, amikor lenne időm aludni) Mindegy hány órát alszok, nem leszek kipihent. Gyógyszerek nélkül kellene valahogy megoldani a dolgot.
2017. nov. 21. 02:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: Ismered a baj forrását, tehát az okozót kell megszüntetni. Van megoldás arra a bizonyos eseményre? Ha nincs, érdemes elmenni pszichológushoz, aki segít túljutni rajta. De lehet az is elég, ha megbeszéled a legjobb barátoddal, családtagoddal. Nálam a kibeszélés sokat szokott segíteni, ha valami nyomaszt.
2017. nov. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Olyan megoldás nincs, hogy vissza lehetne fordítani. Próbáltam beszélni róla másoknak, de attól még belül nyomaszt. (És nem igazán érzik át) Lehet, hogy tényleg el kellene mennem pszichológushoz, csak úgy voltam vele, biztos sokan átéltek már ilyet és ők is feldolgozták valahogy.
2017. nov. 21. 07:32
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is hasonlót éltem át(anélkül, h tudnám mi a te bajod)és a pszichológus segített. Nehezen szántam rá magam, és ennek már 7 éve, és mostanában jutottam el oda, h rendesen tudok, aludni, nem vagyok kiütve napközben...stb..pont úgy ahogy te. Egy jó, tanács: ismeretlen dokihoz ne menj.... próbálj olyat keresni, akiről van "referenciád" tehát mások ajánlják... Remáélem tudtam segíteni.
2017. nov. 21. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Mi volt az az esemeny?

2. Minden 'doki' ismeretlenkent kezdi

3. A pszichologus 10.000 Ft/ora. Es hetente egyszer azt illendo megtartani. Az havi 40 ropi. Annyibol, v kevesebbol mar lehet hogy tudnal megoldast talalni.

2017. nov. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!