Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy bizonyos esemény óta...

Egy bizonyos esemény óta rettegek a viharoktól. Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Szóval régen nem féltem a viharoktól ,mindig a teraszon ülve néztem őket.De 3éve júniusban(12éves voltam) egy nagy vihar a fél falut romba döntötte, lindab, cserép darabok mindenhol, kidőlt fák, kidőlt kerítések, vízben hömpölygő utcák, leszakadt villanydrótok stb.(a mi tetőnk két utcával arrébb landolt, a kémény ledőlt)Egyszóval rémes volt.Azóta rettegek a viharoktól.Az ilyen kis viharokat még nem veszem fel annyira, de már amikor nagyon dörög elkezd fújni erősen a szél, mindig rettegek hogy megint az lesz ami akkor volt.(Most is vihar van)

Ezt le lehet még valahogy győzni, pszichológus nélkül?



2013. aug. 10. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor a aug. 20-i tűzijáték volt én is kaptam egy ilyen rettegés félét. Több év volt mire elmúlt. Bennem is megmaradt a félelem. Majd ahogy telik az idő és nem történik ilyen lassan elmúlik. Ez ritkán fordul elő Mo-on. ezt próbáld meg tudatosítani.
2013. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Próbálom :D

Mindig azt csinálom hogy telefonon bedugom headsetet és zenét hallgatok.De sokszor ez sem segít :D

2013. aug. 10. 20:48
 3/4 A kérdező kommentje:
De csak az esti viharoktól félek.A délutánit csak el-el tűröm de az esti az..Azon parázok hogy reggel mire felkelek romba dől az egész ház meg ilyen fantáziálgatások vannak
2013. aug. 10. 20:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld ki az EFT-t. Talán segít.
2013. aug. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!