Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Tudnátok ajánlani valamit,...

Tudnátok ajánlani valamit, hogy jobb legyen a vérkeringésem? Szaunát kivéve.

Figyelt kérdés
Folyton álmos vagyok pedig eleget alszom. Alacsony a vérnyomásom. Időnként remegek nem tudni mitől és mióta hideg van kint gyakran van hidegrázásom meleg szobában is. A végtagjaim mindig hidegek, még nyáron is zokniban alszom stb. Néha olyan mintha nem jutna az agyamba elég vér, nem szédülök de szédelgek is néha. Már voltam orvosnál maximálisan kivizsgáltak és csak az alacsony vérnyomást találták.

2017. nov. 25. 14:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Igyál sok vizet és mozogj minél többet. Esetleg megnézhetnék a pajzsmirigyed,hogy nem működik-e túl.
2017. nov. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sportolj
2017. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A sportolás a legjobb módja a vérkeringés javításának.
2017. nov. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A pajzsmirigyemet nézték nincs vele gond. Igyekszem mozogni amennyit tudok meg inni is, csak munka után már olyan fáradt vagyok, hogy nagyon nehéz. De tényleg igyekszem. Jó lenne ha lenne valami ami megkönnyítené a dolgom. A kávé nem nagyon használ sajnos.
2017. nov. 25. 19:51
 5/6 anonim ***** válasza:

Nincs ilyen szer.


Nemed? Korod? Túlsúly? Munkád? Dohányzás?

2017. nov. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha nincs ilyen szer akkor nem mindegy a nemem meg az összes többi?
2017. nov. 26. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!