Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiányoztam egy napot, igazolat...

Hiányoztam egy napot, igazolatlanul. Az orvos nem akar igazolást adni, a szülői igazolást nem fogadják el, mert már elhasználtam 2-t. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2010. jún. 1. 15:14
 1/9 anonim ***** válasza:
37%

Nem tudom miért nem képes igazolást adni az orvos..

Szerintem kötelessége lenne, hogy adjon, ha valaki beállít, hogy "nagyon rosszul van".

Nekem egyszer szabin volt az orvos, úgyhogy fogorvoshoz mentem el, h mennyire fáj a fogam, és hogy adjon igazolást, mert nem voltam/ nem megyek iskolába.

Nagy baj lesz, ha nem lesz igazolás?

2010. jún. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
78%

Keress egy másik háziorvost.

Egyébként nem 3 napot igazolhat a szülő? Meg nálunk többet is elfogadtak.


Amúgy meg egy igazolatlan nem a világ, nálunk is kapott az egész osztály kollektíven, mert késett a tanár 15 percet fakultációról, nem találtuk a tanáriban, és leléptünk. Szerintem viszont meg kellett volna várnunk, 8. órában, úgy, hogy előtte volt 7 óránk + a nulladik, és a fél osztály nem is ebédelt.

2010. jún. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
tévedés, az orvosnak nem kötelező igazolást adnia, csak aznap, ha reggel elmegy, hogy rosszul van és otthon akar maradni....ha lógtál viseld a következményeit
2010. jún. 1. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem halsz bele egy igazolatlan órába.
2010. jún. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
szerintetek ha elmegyek fogorvoshoz, hogy fájt a fogam aznap, akkor ad igazolást?
2010. jún. 1. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Biztos van olyan orvos, aki ad igazolást. Vagy a szüleid is leigazolhatják azt az egy napot. Vagy ha benne vagy vmilyen egyesületbe kérj tőlük kikérőt. Én kosarazok és amikor lógtam egy napot az egyesülettől kértem, hogy írjanak nekem egy kikérőt és simán adtak.

Olyan különben nálunk is volt, hogy az egész osztály igazolatlant kapott. Nálunk az volt,hogy a tanár nem szólt, hogy másik teremben leszünk (ő állította, hogy mondta) és mi a saját osztályunkban vártuk a tanárt ő meg a másikba minket.

2010. jún. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
de ez nem egy óra, hanem egy nap..
2010. jún. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez már így marad, levonhatod a tanulságokat a jövőre nézve, de ez a te dolgod.
2010. jún. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a kommenteket. végül elmentem orvoshoz, de nem akihez szoktam, hanem másikhoz. végighallgatott, aztán adott igazolást. :))
2010. jún. 2. 16:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!