Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egyedül vagyok és nagyon...

Egyedül vagyok és nagyon félek, hogy rosszul leszek, mit csináljak? SOS!

Figyelt kérdés
Magas a vérnyomásom.Illetve alapból egész normális, 140-nél nem megy feljebb, de ha megjön a menstruációm, akkor kezelhetetlen, nagyon magasra felugrál hirtelen.180/100 sem ritka.Ma is egész nap emelkedett volt, 200-ig is felment, aztán leugrott 175/90 re miután elszopogattam egy tensiomint.Most egyedül maradtam éjszakára, a telómon már nincs pénz, ha rosszul leszek, azt sem tudom, mit csináljak!Nagyon félek, hogy felugrik megint és kapok valami agyvérzést vagy szivrohamot.Közben pánikrohamszerű érzések jönnek rám.Így már az ügyeletet sem tudom kihívni, mivel lemerült az egyenlegem.Lányomat hívhatnám, de mérges rám, szerinte csak bebeszélem magamnak, nem lesz semmi bajom.De miven ha mégis? Bekopogjak valamelyik szomszédnak?Éjszaka szerintem ki sem nyitnák az ajtót.Mit gondoltok nagyon veszélyes az állapotom?Gyógyszerem van, de tensiominból sem merek annyit bekapkodni, így is bánom hogy valaha is kipróbáltam, lehet hogy azért ugrál a vérnyomásom, dehát doki ajánlotta.
2017. nov. 21. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:

A 104, 105, 107, 112 INGYEN hívható MINDEN mobilról akár úgy is, hogy NINCS BENNE KÁRTYA.


Nem kéne lassan összebarátkozni a szomszédokkal?

2017. nov. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vizsgáltasd ki magad, először a vérnyomásodat, utána a kezdődő pánikbetegségedet.
2017. nov. 21. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!