Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől remegek időnként?

Mitől remegek időnként?

Figyelt kérdés
Az utóbbi 2 hétben többször jött rám remegés. Volt,hogy kívülről is látszott pl. A kezem is remegett és leizzadtam, elgyengültem és rossz volt a közérzetem, volt hogy csak belsőleg éreztem. Vércukrot mértem. 4,8, 5,2 tehát normális. Evésre nem javult számottevően a dolog. Pulzusom vérnyomásom nem tért el a máskor megszokottól. Legutóbb 106/50 p.72. Nekem ilyen alacsony mindig. Nem vagyok vérszegény. Betegségről nem tudok. Gyógyszert nem szedek. 40/N

2017. dec. 2. 15:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szorongàs,stressz,kimerültség,koffeines cuccok?
2017. dec. 2. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szorongás, pánik, fizikai kifáradás, sok kávé, kóla.
2017. dec. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hirtelen leesik a cukrod.
2017. dec. 2. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem esik le a cukrom, nem fogyasztok koffeines italokat és nem vagyok fáradt, alszom rendesen. A szorongáshoz nem tudok mit hozzáfűzni de akkor nekem a gyomrom szokott összeugrani és az most nincs. Volt egy munkahelyi vacsoránk múlt hét csütörtökön ahol nagyon rosszul éreztem magam, hülye beszédeket kellett végig hallgatni, nagy tömeg volt és levegőtlenség. Ittam 2 pohár bort kb.2-3 dl volt összesen. Ami elégge a fejembe szállt mert már 1 éve nem ittam alkoholt. Másnap délitán kezdődött a remegés meg ez a hülye közérzet. Ennek már több mint egy hete így nem értem. A szörnyű vacsorát leszámítva szeretem a munkahelyem.
2017. dec. 2. 18:48
 5/12 anonim ***** válasza:
Amikor rosszul voltál mértél cukrot, Lehet mikor méred normális csak időnként esik le. Velem ez van és ilyenkor gyorsan ennem kell valamit.
2017. dec. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Mint írtam mértem és normális volt. Semmi köze a cukromhoz mert az ebéd elfogyasztása után sem javult a helyzet. Nem tudom milyen betegség okozhat ilyet. A körzeti orvosom segg hülye, oda hiába megyek.
2017. dec. 2. 21:57
 7/12 anonim ***** válasza:
A legtöbb körzeti orvos ilyen sajnos.
2017. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Parkinson-kór is lehet. Gyógyíthatatlan
2017. dec. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
8. Te nagyon hülye vagy. Azért nézz már utána miről beszélsz, mert ha ezt egy tájékozatlan embernek írod halálra rémíted.
2017. dec. 3. 09:17
 10/12 anonim ***** válasza:

Semmi köze a cukrához.

Limitált pánikrohamaid voltak.

2017. dec. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!