Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy gondokkal később...

Pajzsmirigy gondokkal később lehet problémám?

Figyelt kérdés

Autoimmun beteg vagyok,7 éve derült ez ki,hogy a pajzsmirigyemben krónikus gyulladás van. Semmi tünetet nem éreztem azóta se magamon,attól függetlenül,hogy kicsit izzadósabb vagyok az átlagnál, de gyógyszert nem kell szednem.

Később más szervemnél is kialakulhat ilyen autoimmun folyamat? Ha alul fog működni a pajzsmirigyem akkor mennyire megelőzhető az elhízás? Mindig is vékony alkat voltam, a családban is mindenki az, sokat hízhatok majd ez miatt? :/

Mennyire leszek korlátozott ez miatt majd az életben?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)

18/L



2015. dec. 9. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Menj el egy jó endokrinológushoz.. Gyógyszerrel és egészséges életmóddal kordában tartható.
2015. dec. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Endokrinológus tud biztosat mondani. Nekem a házidoki nem akart gyógyszert írni. Endo doki egyből írt. Én nem híztam csak 2 kg-ot, gyógyszerrel ez a kevés is lement egyből.
2015. dec. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. vagyok, egyébként pedig semmiben sem korlátoz, annyi, hogy reggel a gyógyszert éhgyomorra kell bevenni és megvárni a 20-30percet, utána ehetsz.
2015. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!