Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetseges hogy migren?

Lehetseges hogy migren?

Figyelt kérdés
Novemberben egyszer ellfordult hogy reggeltol egesznap borzalmasan fajt a fejem, szemeim illetve a jobb halantekom. Hiaba aludtam egyet, semmi, csak masnapra mult el. Most tegnap megint ujra kezdodott annyi kulonbseggel hogy estere sugarban hanytam percekig, majd ra 10perccel elkezdett az egesz mulni, fejfajas is es a hanyinger is. Azert aggodom inkabb mert varandos vagyok, nem szeretnem ha valami baja lenne.
2017. dec. 20. 05:15
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen,nagy esély van rá,hogy migrénes vagy.

Terhesség előtt nem is voltál fejfájós?

2017. dec. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Volt hogy idovaltozast megereztem, de ennyire meg soha. Mult honapban volt eloszor hogy ennyire durvan fajt a fejem. Meg rubophen anno mindenre jo volt, ezt meg csak nem is enyhitette.
2017. dec. 20. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos,van,akinek kihozza a migrént a terhesség,reméljük,szülés után megszűnnek a rohamok.
2017. dec. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!