Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Vérzik az aranyerem mit tegyek?

Vérzik az aranyerem mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Úgy egy éve lehet aranyerem, régebben semmi gond nem is volt vele, székleléskor kijött, de nem fájt és vissza is tudtam tenni. Tavaly február környékén volt egy rossz hónapom amikor nem ment vissza az egyik. Na akkor elmentünk orvoshoz, és kaptam kúpot kenőcsöt, detralexet. (Sperti, reparon kúp) az már jóideje el is múlt, azaz visszamegy, de 3napja elég keményet wcztem és eléggé véres volt a papír. Másnap már a székleten is volt vér, nagyon megijedtem. Utánavaló nap már nem nagyon volt vér, de tegnap meg ma reggel is, szintén. Mit lehet ezzel csinálni? Nagy baj lehet belőle? Vagy elmúlik magátol? Nem f


2017. dec. 21. 17:34
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nem fáj, csak szúr kicsit székleléskor, de a látvány az ami aggaszt.
2017. dec. 21. 17:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Hagyd el a nehezen emészthető és ipari dolgokat tartalmazó élelmeket . Szénsav, ecet , tej , szesz , finom liszt , fehér cukor , sült főtt élelmek és készterméket . Nyers alma , banán , citrom , méz , teljes kiőrlésű gabona segít . A végbélben bomlanak a salakok , minél több a hasznos természetes rostbő nyers dolog bőséges víz bevitel gyorsítja a javulást .
2017. dec. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj el újra orvoshoz, megnézi elég-e rá megint ugyanaz a kúra, vagy esetleg műteni kell.
2017. dec. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na ma már jobb a helyzet, félve mentem wcére, de most nem volt semmi vér. Gondolom a repraon kúp, meg sperti megtette a hatását. Mütètröl meg már volt szó annak idején, csak aztmondták hogy 16 évesen nem mütenek meg.
2017. dec. 22. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!