Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » S. O. S. nagyon fáj a végbélny...

Pista1979 kérdése:

S. O. S. nagyon fáj a végbélnyillásnál székeléskor és vérzik is. A sebész szerint aranyerem van. Irt ki kupot, valami vér ér regeneráló tablettát és űlőfűrdőre tölgy teát. Ez volt egy honapja, de azt nem mondta hogy ennyire is fájhat. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A mult héten jó sok csipős paprikát ettem. és a szombat este nagyon kin keserves volt számomra.Azóta reggel a vécézés felér egy szűléssel. Ilyenkor kell antibiotikumot szedni? Kűlföldön vagyok. Mit tegyek?

2016. okt. 4. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Olvass utána webbeteg oldalon az ARANYÉR fogalmának.
2016. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ulj valami melegre. Ez sajnos ilyen. Nem kell antibiotikum, hiszen ez nem bakterialis fertozes. Egyel sok sok zoldseget, rostosat, hogy lagyabb legyen a szekleted es valamivel konnyebb dolgod legyen reggel.
2016. okt. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm,én azt hittem ez nem annyira fájdalmas:-(
2016. okt. 4. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha továbbra is paprikázol, megtudod, milyen az ikerszülés. Szigorú étrenddel pár hét alatt rendbe lehet jönni. Ha továbbra sem tartod be a diétát, estleg el is rákosodhat.
2016. okt. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne töröld ki rendesen a feneked vécézés után, csak nagyjából, aztán a kád szélére ülve langyos szappanos vízzel mosd meg. Sokat segít.
2016. okt. 5. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

- vissza is lehet nyomni ami kidudorodik. Segít csillapítani.

- ülés közben is lehet nyomó párnát, vagy éppen lukas párnát használni. Attól függ kitüremkedés van, vagy belsőleg van gond.

2016. okt. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Eddig kivűl nem volt semmi csak a viszketés az enyhe fájdalom és a vércsikok jelezték a jelenlétet.Most szombat óta van a kijáratnál egy nagyon érzékeny kis valami...ami eleinte nagyon vérzett és fájt,mostmár éppen hogy halvány vérpeggyekket észlelek....de a fájdalom az sajna majdnem egész nap megvan... :-( kenegetem igy könnyebb a székelés.
2016. okt. 6. 05:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha teheted, székelés után mossad meg és kend be.
2016. okt. 6. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!