Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » S. O. S éjjeli hányingert mi...

S. O. S éjjeli hányingert mi okozza?

Figyelt kérdés
Már egy pár hete nem minden éjjel de gyakran éjszaka rámtőr egy hányinger hullám. Ezt úgy értem hogy egyszer nagyon van hányinger aztán nincs aztán megint aztán megint nincs. Volt amikor nem is vacsoráztam akkor is volt tehát valószínű hogy nem a kaja miatt van hanem pszichés alapon. Valaki tud segíteni csak a pszichológus a megoldás?
2017. dec. 25. 01:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Na nekem ilyen akkor volt amikor nagy stressz alatt voltam. Nem mertem elaludni mert felalomban is hanyni kezdtem. Vagy ez okozhatja vagy az hogy valami olyan illat van korulotted ami felidez dolgokat vagy egyszeruen a tested valami oknal fogva igy reagal ra. A masik ami meg lehet ha meghibasodott a futesrendszered pl CO (azaz szenmonoxid mergezes ) van kiatasban. Egyik csaladtagomat a macska mentette meg ahogy szethanyt mindent de a gazdaja meg epp idoben kijutott a hazbol. Ami meg lehet hogy iszonyuan faradt vagy, ossze vissza alszol, rosszul taplalkozol. Pl mindenfele szemetet osszezabalsz, es ezt a rendszered nem szereti. Megoldas: vizes rongy, kis fejmasszazs. Ha megfigyeled magad, konnyen megtalalhatod a gyogyirt. Eloszor nyomkodd vegig az oldalad a vegtagjaid es ami jo erzes, vagy oldja a helyzetet azt folytasd. Ha nagyon nem tudsz mit csinalni keress fel egy dokit.
2017. dec. 25. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg ami segittet nekem az az ha vizes rongy helyett inkabb csak kicsit leontod az arcodat hideg vizzel es ugy fekszel az agyba, vagy ahol alszol. Ne foglalkozz a kornyezetel, koncentralj az alvasra. Engem pl a hideg viz az arcomon es az eros koncentracio beszippantott az alomba :D
2017. dec. 25. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm
2017. dec. 25. 02:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!