Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Párom nem tud idegen helyen...

Párom nem tud idegen helyen nagy wc-zni. Hogyan teremtsek neki nyugis, ideális "körülményeket" hogy könnyítsen magán? Már 3 napja anyáméknál vagyunk, de maradunk januárig.. Ma már alig evett. Hogy ne kelljen annyira wc-znie.

Figyelt kérdés
Szinte csak ezen stresszel, ami eléggé megnehezíti a karácsonyunkat....
2017. dec. 25. 13:27
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, ahol van bevétel, ott lesz kiadás is.
2017. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
rakjál illatgyertyákat a vécébe, hogy meghitt legyen a hangulat, a család pedig kórusban énekeljen gregorián énekeket a vécéajtó előtt :D viccen kívül: felnőtt embernek ezen már nem kéne stresszelnie, szerintem párszor el kellene beszélgetnie egy pszichológussal, miért van. lehet, hogy gyerekkorában valahol beszart és megszégyenítették emiatt, de ez feloldható benne.
2017. dec. 25. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hashajtó az italába
2017. dec. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
56%
Le fognak hurrogni, de megkérném a családot, hogy menjen el mindenki egy órácskára sétálni, isteni szép az idő, ő meg hagyjátok egyedül alkotni. És ettől hátha a görcs is kiáll belőle, és holnap menni fog magától is.
2017. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Fogd a kezet kozben, vagy menjen mindenki ki a hazbol, ha panel lakas akkor ertelemszeruen az epuletet kell kiuriteni. Miutan vegzett vastapsoljatok meg.
2017. dec. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Majd kijön... nehogy már egy felnőtt embernek ez gondot okozzon. :D


Egyébként sokkal rosszabb lesz, ha majd összefossa magát.

2017. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
47%
4-es, el ne költözzenek, mert egy FELNŐTT ember képtelen szarni?!
2017. dec. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
89%
Barátnőm közös nyaraláson megkért minket(lányok mentünk együtt-baratnők), hogy sétáljunk egyet ilyenkor. Minden nap tettünk egy rövid sétát, ő egyedül nyugodtan megoldotta. Ennyi. Nem hiszem, hogy ez akkora áldozat lett volna. Sok ember nem tud idegen helyen.
2017. dec. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Erről lehet vitatkozni....de akkor se megy neki.



Nem tudom, hogy a szüleim hogy fogadnák v megértenék-e...


Gondoltam mi mennénk el a közeli erdőbe egy kirándulásra...hátha ott...a természetbe.... De ezt meg neki hogy mondjam meg....vagy mivel a fenti fürdőszoba csak a miénk..arra gondoltam bemegyek vele... beszélgetünk..hátha elfelejti h többen vagyunk itt.

2017. dec. 25. 21:38
 10/17 anonim ***** válasza:
De mit kell ezen görcsölni? Egyszerűen nem értem, hallottam már erről, ha egyszer már annyira kell, el nem hiszem, hogy nem jön ki, akár a szoba közepén is.
2017. dec. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!