Kezdőoldal » Utazás » Európa » Külföldre szeretnék menni...

Külföldre szeretnék menni tanulni, de előtte beszélnék valamilyen hivatalos személlyel, ki lenne az ideális? Nagykövet? Idegen ország nagykövete? Vagy valaki aki hivatalos személy s ilyenben tudna segíteni?

Figyelt kérdés
pl. ha Olaszországba szeretnék menni, akkor az Olasz Nagykövetséghez kell mennem? Vagy van valamilyen másik ilyen ember? Külügyes? Vagy hasonló?

2015. okt. 7. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Sem a külügy sem a nagykövetség nem foglalkozik azzal, hogy te hol akarsz tanulni. Nekik ehhez semmi közük, és infót sem tudnak adni. Ha külföldön akarsz tanulni, akkor keresd ki először azt az iskolát ahová menni akarsz. Na annak az iskolának írhat vagy telefonálhatsz akár információ ügyben is.
2015. okt. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Meg a legfontosabb: ad-e az az iskola ösztöndíjat ? Mert ha nem, akkor a lakás, élelem, tandíj sok milliót emészt fel...
2015. okt. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az előzőeknek igazuk van. Én külföldön tanulok, de csak az iskolával vettem fel a kapcsolatot. Ez EU-n belül nagyon egyszerű. Én sem értem, minek akarsz "hivatalos személlyel" beszélni. Nem ez a dolguk, nem hiszem, hogy túl sokat tudnának segíteni. Az egyetemeken mindig van egyébként konzultáns külföldi tanulóknak.
2015. okt. 8. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!