Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek ha (főleg téli...

Mit tegyek ha (főleg téli hónapokban) állandó levertség, gyengeség, fradtság jelentkezik?

Figyelt kérdés
Mi lehet az oka? Voltam már orvosnál, megvizsgált laborba küldött, nem találtak semmit. Ez még tavaly volt. Most megint itt a tél, megint előjött. Rengeteget alszok, napközben levert vagyok, fáradt, és gyengének érzem magam. Egésznap csak aludnék. Vitaminokat szedek, a vérnyomásom se alacsony, mondom az orvosok se találtak semmit. Egyéb tünetem nincs, csak ez a rohadt levertség egésznap. Semmihez nincs kedvem. Okozhatja ezt a depi? Vagy mi lehet az oka?

2017. dec. 29. 16:33
 1/4 TR75 ***** válasza:
Szezonális depresszió?
2017. dec. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tény, hogy depis vagyok, de azt hittem ez csak rossz kedvet okoz. Én meg ilyenkor olyan vagyok, mint 1 zombi.
2017. dec. 29. 16:49
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a gondom. Depresszióm nekem is van, de amióta kezeltetem, nincsenek tünetek, legalábbis nem vagyok rosszkedvű meg kedvetlen. Csak a sok alvás meg fáradtsg van.
2017. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazból amikor gyógyszereket szedtem (frontin) akkor nem voltam levert, mintha kicsereltek volna, élénkebb lettem, a gyengeségnek nyoma se volt. Csak abbahagytam, mert rá is függtem elég nagy mennyiségeket szedtem.
2017. dec. 30. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!