Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Üdv. Április 28. -án volt egy...

Üdv. Április 28. -án volt egy rosszullétem és azóta sípol a fülem. Mit tehetek ellene?

Figyelt kérdés
Április 28.-án rám jött egy szédülés hirtelen és a vérnyomásom is felment. Gyorsan be az ügyeletre ott már inkább ilyen forgó szerű szédülést éreztem és a bal fülemre szinte el ment a hallásom útánna a hányás is rám jött. Kaptam valami infúziót gyorsan elküldtek koponya ct-re vérvétel de mind negatív lett semmit nem tálalták. A fül orr gégész egyből azt mondta hogy Neuronitis vestibularis. Be is fektettek a kórházba infúzió kúrára 5 napra. Szépen kezdtek elmúlni a tünetek és a hallásom is vissza jött de a bal fülem azóta is sípol olyan 8khz körül. Mit tudok tenni ellene? A doki azt mondta hogy ha már nem múlt el akkor lehet maradandó lesz de én nem nyugszok ebbe bele.

2017. jún. 28. 15:56
 1/2 anonim ***** válasza:
Doki jól mondta. Ha sérültek az idegpályák, akkor maradandó. De idővel enyhülhet.
2017. jún. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vegülis azt mondta még a doki hogy nem teljesen neuronitis vestibularis mert a nehezített romberg állásban balra dőltem folyamatosan és pedig jobbra kellet volna.
2017. jún. 28. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!