Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hiperhidrózisra mi a megoldás?

Hiperhidrózisra mi a megoldás?

Figyelt kérdés

Rettentően unom már. Tenyeremről talpamról SZAKAD a víz, hónaljra bevált a Solutico Antisudorica, de az előbbi két területre egyáltalán nem használ. Most hogy kicsit melegebb van, egy vékonyabb télikabátban és alatta egy szál pólóban úgy megizzadt a hátam és a mellkasom, hogy esély nem lett volna hogyha mondjuk le kell vetkőznöm, le merjem venni a kabátot...Az arcomról is ömlött a víz...Egyszerűen így nem lehet élni!!!MI a fenét kezdjek ezzel?TUdom, tenyérre talpra ott a botox, ami vagy használ, vagy nem de a testem összes többi részével mégis mit kezdjek?!


A műtétről azt mondják nagyon kockázatos, és aztán áttevődik más területre az izzadás(nekem nem tud hova, mert mindenem izzad, de valóban a tenyér és talp a legzavaróbb)


Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy a mai világban nem lehet erre egy normális megoldást találni...Nincs pajzsmirigy túlműködésem, ami ezt kiválthatná. Próbáltam az iontoforézist, Odaban-t, zsálya és mindenféle izzadásgátló teát...mind olyan volt, mint halottnak a csók...Dekoratív fiatal lányként azzal küzdök gyerekkorom óta, hogy izzadok, mint egy ló, komolyan nem hiszem el, hogy nincs segítség...


2018. jan. 4. 14:16
 1/4 anonim válasza:
Hiperhidrózis. Én, (cca. 1 éve) középkorú férfiként élem ezt meg. Arra gyanakszom, hogy a stressz okozza nálam. Te nem vagy stresszes? Ez nálam olyankor jelentkezik, ha valamin (többnyire piti dolgon) fennakadok. És amikor le/ki ver a víz, az valami ISZONYATOS érzés. Átélem a helyzeted, bár segíthetnék!!
2018. jan. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szorongok sajnos, szerintem szociális fóbia. De sokszor amikor halál nyugodt vagyok, akkor is nagyon izzad a tenyerem, úgyhogy van egy olyan gyanúm, hogy már a különböző szorongásoldó módszerek sem használnának, vagy csak nagyon hosszú idő után.Próbálom erről az oldalról is megközelíteni,de elég döcögősen haladok vele:(
2018. jan. 8. 19:59
 3/4 anonim válasza:
"Próbálom erről az oldalról is megközelíteni", megosztanád velem? Az agykontroll-t próbáltad-e?
2018. jan. 8. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ezt találtam, hátha van benne valami új:

[link]

2018. jan. 9. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!