Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? A szüleim válnak...

Mit tegyek? A szüleim válnak (egy király élet után), azóta csak erre gondolok, utána pedig ideges leszek. A helyzetet súlyosbítja, hogy nem tudok tenni ellene semmit. Aki tud segíteni, az tegye meg.

Figyelt kérdés
2010. jún. 4. 18:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Nézd..,ha nem tudsz ellene semmit tenni,akkor jobb elfogadni a helyezetet,ez van..,kár rajta stresszelni!Tudom,hogy nem egyszerű,az én szüleim is elváltak,de ez az Ő döntésük,és legtöbbször a gyerek sinyli meg:(
2010. jún. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Valóban nincs mit tenni. Ezt meg kell "gyászolni", hiszen az általad leginkább szeretett két ember válik szét.
2010. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi az hogy király élet után? Ha válnak, akkor biztosan volt korábban is probléma, csak te nem vetted észre szerencsére. Ne tégy semmit. Szeresd ugyanúgy mind a kettőjüket, ne állja egyik mellé se, de ellene se fordulj.
2010. jún. 4. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak nem volt olyan király az élet,ha válnak. Nézd az élet nem mindig habostorta, sajnos. Viselkedjél felnőttként, és ne okold egyik szülődet sem, hiszen az ő döntésük. Mindkét szülőddel legyél olyan mint eddig, ne tromfoljál egyikkel sem. Átérzem a lelki fájdalmadat, de anyu és apu nevelt fel, és biztosan melletted lesznek és bármikor eléred őket. Gondolom édesanyáddal maradol, légy a támasza inkább mint a haragost játszó gyermeke. Tudod együtt egymásért.
2010. jún. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Na, és itt a baj! A király életen azt értem, hogy addig nem volt semmi baj, amíg anyámat át nem helyezték,és egyedül ő nő az egész munkakörben.További érdekesség, hogy apám síelés közben tudta meg hogy anyám el akar menni.12/f
2010. jún. 4. 19:16
 6/6 anonim válasza:
Tudom ez nem tartozik annyira ide, de velem is ez a baj a szüleim most válnak anyám Amerikában dolgozik és hozzá elfogok költözni a tesóimmal. Apám itt marad Mo-n mit tegyek ? Mind1 őt szeretem, most én ki megyek akkor éljek azzal a tudattal együtt, hogy miközben én jól érzem magam apu meg itthon ül az újdonsült feleségével és egyedül van, ül.... a csöndben..... :(((((
2013. febr. 18. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!