Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet valami komoly bajom?

Lehet valami komoly bajom?

Figyelt kérdés

Volt egy nap amikor úgy ébredtem reggel, hogy ömlött belőle a vér.

Egyszer betört az orrom és azóta vannak napok amikor furcsán érzem magam, mint például amikor vérzett az orrom akkor más érzésem volt.


Mostanában nagyon fáradékony vagyok, amint hazaérek már alszom, valamikor hazaétek lepihenek és elalszom a kabátban, annyira nincs energiám semmihez, de amikor alszok nem tudok 8 órát sem aludni.


Kezdek elfellejteni mindent, alig emlékszek dolgokra, ha társaságba kerülök akkor se tudok miről beszélni, mint régen csak vagyok csendben, mert nincs semmi ami eszembe jutna.


1 hete nagyon rosszul vagyok, szedülök , nem kívánom az ételt, és hányingerem van, és olyan érzés mintha a fejem tele lenne valamivel és az orrom is úgy fáj mintha vérezne. A szívem környékén is fáj és néha úgy érzem nincs elég levegő.


Szerintetek mitől lehet?



2018. jan. 12. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Mi akadályoz meg abban, hogy orvoshoz menj?
2018. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!