Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Sos! Mi bajom? Valami komoly?

Sos! Mi bajom? Valami komoly?

Figyelt kérdés
Bal oldalt egy ponton elkezdeni zsibbadni az arcom , nagyon megijedtem és most nem tudom, hogy elmúlt-e vagy sem, mert másra se tudok koncentrálni és már lehet csak bebeszelem . Nagyon felek hogy agyvérzés vagy ilyesmi. 18 éves lany vagyok. Panikbeteg és hipochonder , rettegek. Van azon az oldalon egy lyukat enyhén fájós fogam , nem tudom lehet -e összefüggés.
2017. júl. 21. 23:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez bármi lehet. A legvalószínűbb, hogy reggel már nem is fogod érezni. Ha mégis, még ezer dolog szóba jöhet, a kolléganőmnek arcidegzsábája volt, neki is zsibbadt. Nyilván nem volt jó, de simán kezelhető. Szerintem egyelőre nyugi
2017. júl. 21. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha agyvérzésed lenne, már nem igazán tudnád kiírni ezt a kérdést, max az egyik kezeddel, ha agyvérzésnél zsibbad az arc, akkor azzal párhuzamban a száj is, pl nem tudnál mosolyogni, a szemöldököd lelógna stb. Szerintem a fog lesz az oka, de bármi lehet, és persze veszélytelen, ha holnap nem múlik el, akkor keress fel egy orvost.
2017. júl. 22. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!