Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez agydaganat? Vagy nem komoly?

Ez agydaganat? Vagy nem komoly?

Figyelt kérdés
Ma délelőtt kezdődött, hogy olyan fura szagokat kezdtem érezni, amik talán nem is léteznek. És mindig van valami (csak ma) fura szag az orromban. Nagyon rossz érzés. Ilyenkor olyan fura érzés van a fejemben. Meg néha szokott nyomás érzet is lenni benne. Inkább mostanában, a szememnél is előfordult már. Az orrom be van dugulva már jó ideje, néha érzek valami az orrnyergem környékén. Gondoltam valami arcüreggyulladás félére (még sosem volt nekem) de szerintem az másmilyen lehet. Van amikor sima szédülés érzet van a fejemven. Nem szédülök, csak úgy rossz talpon lenni. Olyan is volt, hogy area keltem fel, hogy szédültem az ágyban. És amikor olyan szédülés érzetem can olyan mintha konkrétan a fejemből jönne. Vagyis érzem hogy ott olyan fura. Eléggé hipohomder vagyok. Úgyhogy nem tudom, lehet, hogy nem is komoly. Szerintetek? Előre is köszi a válaszokat.

2017. aug. 28. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy mi agydaganat és mi nem csak a koponya CT tudja biztosra megmondani.
2017. aug. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tehát van rá esély?
2017. aug. 28. 22:17
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, van, mint sokmindenre. De majd a doki fogja megmondani a tutit, nem mi.
2017. aug. 31. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Már szinte minden amit leírtam elmúlt. Ha nem görcsölök rá, sokkal jobb.
2017. aug. 31. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!