Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Agydaganat vagy szemprobléma?

Agydaganat vagy szemprobléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Kb egy éve az egyik szememre nem látok messzire tökéletesen, voltam vele orvosnál, azt mondta, hogy még nincs szükség szemüvege ,pár napja úgy érzem mindkét szememre romlott a látásom. Bár lehet csak azért mert állandóan erre figyelek.

Pár hete van, hogy megszédülök és fáj kicsit a fejem,de nem sokáig.

Sajnos nagyon a fejembe vettem, ezt az agydaganat dolgok. Nagyon félek tőle. Nem tudom mit csináljak? Szemészhez forduljak?

Köszönöm a válaszokat!



2018. jan. 13. 15:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Agydaganatra utaló jel, hogy ezt a kérdést a GYK-nak tetted fel és nem a háziorvosodnak.
2018. jan. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem tűnik agydaganatnak. Mindenképp szemészetre menj el! Ha ott nem találnak problémát, akkor a háziorvos küld nyaki érvizsgálatra, illetve nyakcsigolyáidat is meg fogják nézni. Neurológushoz is lehet elküldenek.
2018. jan. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm 2.!

Nem igazán járok orvoshoz, de ha nem javul mindenképp elmegyek.

2018. jan. 13. 15:42
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha agydaganat akkor idővel biztos javulni fog!
2018. jan. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
a 2-es jó tanácsot adott. tedd azt.
2018. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Én folyadékhiányra is gondoltam...
2018. jan. 13. 17:59
 7/7 anonim ***** válasza:

Üdv :)) apum arra panaszkodott, hogy olyan, mintha az egyik szeme előtt fátyol lenne, ezért elment szemészhez (kettőhöz is) egyik se vette komolyan, mindkettő csak szemcseppeket írt fel neki.


Aztán megmérgelődött és elment egy nagyobb városba orvoshoz, ahol kiderült, hogy volt a fejében egy begyulladt valami, ami nyomta az egyik ideget, azért látott úgy.


Lehet, neked elég lesz egy szemüveg, de ha az se hoz javulást ne hagyd annyiban.

2018. jan. 13. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!