Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Rövidlátó lennék? Kb hány...

Rövidlátó lennék? Kb hány dioptriára lehet szükség?

Figyelt kérdés

Az egyik szememmel nem látok távolra jól. Pl utolsó padból a táblára írtakat homályosan látom. A másik szememmel és két szemmel nincs probléma. Kb 4 éve szemészeti vizsgálaton minden rendben volt.

Köszönöm az értelmes válaszokat! :)



2018. jan. 13. 13:52
 1/7 anonim válasza:
Hát 4 év alatt változhatott sok minden, tud a két szem különböző dioptriájú is lenne, szerintem menj vissza egy szemészhez, biztos ami biztos.
2018. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem veszes, max feles szemuveg kell szerintem. Abbol kiindulva, hogy nekem masfeles a szemem es mennyire latom a tablat szemuveg nelkul.
2018. jan. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Pl ha letakarom a bal szemem és valami távolit olvasok akkor rossz csak.
2018. jan. 13. 14:19
 4/7 A kérdező kommentje:
Most kezdtem el foglalkozni vele de nagyon megijedtem. 😕
2018. jan. 13. 14:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Az vagy, de erre nem érdemes szemüveget venni, ha annyira nem zavar.
2018. jan. 14. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szóltam az Ofőmnek, aki előreültetett az első sorba. Így lettem kitűnő tanuló...
2018. jan. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Cila-Bila ***** válasza:
Ha az egyik szemedet letakarod és jobban látsz akkor a letakart szemmel van a baj! Ha két szemmel nézel nehzebb a bajt észrevenni.
2018. márc. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!