Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Rengeteg emlékem inkább szagokhoz kötődik, mint egyéb élményekhez, és fiatal korom ellenére szerintem baromi rossz a memóriám. Mikor pl előkerül egy kép a családban egy nyaralásról és valaki megkérdezi, hogy "jaj de jó volt, emlékszel?", legtöbbször csak a szagokhoz tudom kötni az adott nyaralást és másra nem is nagyon emlékszem. Még csak nem is olyan régi eseményekről van szó, mert ha mondjuk 4 éves koromra nem emlékeznék az nem érdekelne. Néha az ételek szagától is elkap a hányinger. Elég válogatós vagyok de szerintem ez még nem indokolja, hogy rosszul legyek egy étel illatától. (nem vagyok terhes)

17/L



2018. jan. 17. 17:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát én láttam olyan pasit a tvben egyszer akinek nagyon érzékeny volt az orra. Ezért egy parfümcégnél volt ilyen ellenőrző. lehet egyszerűen neked is különlegesebb. :) Azért ha nagyon zavar érdemes valami szakemberhez fordulni hátha tudnak segíteni rajta. Főleg a rosszullétek miatt nem lehet kellemes.
2018. jan. 18. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Elvileg lehet kapni valami kremes cuccot direkt erzekeny orruaknak amit az orrod ala kensz es csokkenti a azagok erzeset.nem vagyok gyogyszeresz nem tudom h hogy mukodik meg semmi egyebet
2018. febr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!