Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívritmus-zavar ellen hatásos...

Szívritmus-zavar ellen hatásos ételek/módszerek?

Figyelt kérdés
Időnként össze-vissza kalimpáló szív megrendszabályozását mi szolgálja? Légzésterápia? Étkezés? Sport? Egyéb? Ezek keveréke?

2018. jan. 19. 17:06
1 2
 1/11 anonim válasza:

Stressz csökkentése, sok cékla meg hal, futás/úszás(!)

Esetleg nézz utána mi az a szívcsakra. MIndenkinek más válik be, de ezek biztos jók. :)

2018. jan. 22. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
#1: Köszönöm!
2018. jan. 31. 08:55
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem az a megoldás működik, hogy amikor megbolondul a szívem, a párom a mellkasomra teszi a tenyerét, finomam masszírozza a szívem környékét, negyed óra alatt általában lecsillapodik.
2018. jan. 31. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
#3: Irigylésre méltó helyzet. De mi van, ha a pár miatt kalimpál éppen a szív? (Tréfa helyett: azt olvastam, tudományosan bizonyították, hogy vitaminpótlás kell. Egynek biztosan jó ez is.)
2018. febr. 7. 17:40
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem sok gyümölcsöt és zöldséget javasolt az orvos, a kávé sem tesz jót.
2018. febr. 11. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Az orvosod mit javasolt, kedved kérdező?
2018. febr. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6: Kedves válaszoló, az orvosom mindenféle bajra gyógyszert ír fel, és nem kérdezi, hogy mi változott az életemben, mi provokálhatta a bajt. Interferáló pulzáló mágnesterek, alkohol /3 pohár/, fáradtság kiváltja. Érzésem szerint a szívizom sérülése ok lehet, alváshiány, "civilizált" életmód, túlhajtás, a tesz elektromos rendszerébe történt beavatkozás, periodikus mozgások - pl. kerékpározás - hiánya okozhatja. Szóval én ismerem magamat a legjobban és ha képezem magam ezen a téren, a legjobb orvos is én lehetek, ezért kérdeztem, hogy kiegészítsem mások hasznos tapasztalataival a sajátjaimat. Köszönöm a reflexiót!
2018. febr. 23. 11:22
 8/11 A kérdező kommentje:
A sok alvás, nyugalom, kikapcsolódás új élményekkel és a tappancsos elektrostimulátornãl ügyelés arra, hogy egy része se záródjon az áramkörnek a szíven keresztül, meghozta az eredményét. Termėszetesen az étkezés is moderált, hal, magvak, cékla, gyümölcs van benne.
2018. aug. 23. 23:39
 9/11 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy túl sok gyógyszert szedek, a pulzusom nyugalomban 50-60, de ma 34-ig lement és nem volt semmi diszkomfort érzés. Mozgásra feljebb ment.
2018. szept. 19. 21:59
 10/11 anonim ***** válasza:
A 34-es pulzus már nagyon veszélyes, egyébként, ha nem vagy sportoló, az 50-60-as is alacsony. Még mindig kalimpál?
2018. szept. 20. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!