Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szívritmus-zavar ellen hatásos...

Szívritmus-zavar ellen hatásos ételek/módszerek?

Figyelt kérdés
Időnként össze-vissza kalimpáló szív megrendszabályozását mi szolgálja? Légzésterápia? Étkezés? Sport? Egyéb? Ezek keveréke?

2018. jan. 19. 17:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm 10/10-nek a reflexiót! Olyan volt, amikor 34-et mértem, mintha csak minden másodikat ütötte volna a szívem. Arra gondoltam, hogy mivel nyugalomban vagyok és a szív munkáját támogató többféle gyógyszert is szedek, elég volt a testemnek ez a ritka, de erős dobbanás is. Ezt támogatta az a megfigyelés, hogy amint megmozdultam és mozogtam, a pulzus megváltozott és ment a magasabb érték felé. Továbbá még az is belejátszhat, hogy eddig a "tanítás" szerint sószegényen étkeztem, most pedig elkezdtem kissé több sót enni. (megjegyzem, az ekcémám így utólag két dolog miatt alakult ki 23 éves koromban: ELKEZDTEM minden reggel fél liter tejet inni, valamint orvosi tanácsra csökkentettem a sóbevitelt. Mai eszemmel hibáztam akkor, mert most írta az egyik ismert hetilap, hogy tudományos kísérlet szerint több só kell, mint 3gr/nap. Megjegyzem, korábban az arcom cukorevésre romlott, most a só mellett cukrot is éve szép a bőröm, teltebb az arcom. Mintha az agyam, figyelmem is javult volna.) Lehet, hogy a szívemnek is hiányzott a só? Mindenesetre ebben a pillanatban nem sokkal ébredés (újraébredés) után ágyban fekve nyugalomban 62-65 a pulzusom és egyenletes. Mégegyszer köszönöm a választ.
2018. szept. 24. 10:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!