Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan legyen energiám?

Hogyan legyen energiám?

Figyelt kérdés

nincs erőm felkelni, tenni dolgokat, legfőképpen tanulni nem, pedig az most elég fontos lenne. egyáltalán erőm nincs felkelni az ágyból, általában benne fetrengek, pedig egyáltalán nem lehetne rá időm, de nem bírok megmozdulni. ha mégis sikerül végül, szédülök, fáradt vagyok, úgy érzem bármikor összeeshetek. amikor leülnék tanulni, mintha lefordulnék a székről, elnyom az álmosság, és nem tudok figyelni az anyagra. miközben nyitom ki a könyvet, vagy írok, mintha zsibbadnának a karjaim. egyszerűen az agyam sem akar működni. és annyira zavar, mert motivált vagyok viszonylag, szeretnék elérni dolgokat, mindig elhatározom, hogy de akkor is tanulni fogok és mindent el fogok intézni, de végül mindig egy csöpp energiám sincs, hogy bármit is csináljak. 18 éves vagyok és már kb 2-3 éve van ez. azelőtt mindig simán leültem tanulni, semmi bajom nem volt, volt normálisan erőm és energiám mindenhez, tettem-vettem mindig. és tényleg próbálok ellene tenni, legfőképp fejben próbálom motiválni magam, de nem megy, a testem mintha cserbenhagyna.:/

nem tudom, lehet-e vitamin hiány? vagy ilyenkor tényleg mit lehet tenni? nem vagyok vérszegény elvileg, voltam már vérvizsgálaton, nem tudom mit tegyek. nektek milyen tippetek van?:/ légyszi segítsetek..


2018. jan. 21. 20:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyél sok szőlőcukrot! Gyorsan felszívódik, és nagyon hasznos lehet szellemi teljesítményt igénylő feladatokhoz.
2018. jan. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyors megoldás: egy pohár víz, egy kis séta a friss levegőn. Elnyom a meleg, ezért nem tudsz koncentrálni. Hosszú távra: több mozgás (itt is fontos a friss levegő), napi 1,5-2 l víz, sok zöldség-gyümölcs.


Ha ezek hatására sem változik meg a helyzet, akkor lehet tényleg dokihoz kell menni, de szerintem nem lesz semmi gond.

2018. jan. 21. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!