Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Gondolom sokan kérdezték már...

Gondolom sokan kérdezték már itt, de vannak rajtam kívül még olyanok akik utálják a nyarat? Elviselhetetlennek tartom az egyre melegebb nyarakat és a tél teljes hiányát.

Figyelt kérdés
Utálom a meleget, a napsütéstől pedig télen-nyáron egész évben rosszul vagyok, fáj tőle a fejem, és kedvem sincs kimenni az utcára. Nyáron pedig csak vágom a centit májustól szeptemberig. A tél nagyon hiányzik, az egyre melegebb nyarakat pedig elviselhetetlennek tartom. Ki van még így ezzel, és mit csináltok nyáron?

2018. jan. 25. 14:36
 1/9 anonim válasza:

A napsütésr általában én sem szeretem, de van amikor szükség van rá. A kelemes bimbódzó tavaszt, aprilus-majust azt imadom. Hangulatos, kellemes ido, foleg delutan. A nyarakat es a nagy meleget en sem birom, meg allandoan omlik rolam a viz. Viszont vannak feelinges idoszakai, pl kellemes nyari estek/ejszakak a szabadban. De ez is ritka. A nagyon hideg, kopar sotet, szurke telet sem szeretem. A kedvenc idoszakaim a keso tavasz es kora ősz :)


27/F

2018. jan. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
Ja, én is. Nagyon fehér bőröm van és napallergiás vagyok, így 50 faktoros fényvédő nélkül percekre sem mehetek ki. Ráadásul a szemem is nagyon érzékeny, napszemüvegben is fáj, könnyezik. Legjobban a 25 fok alatti hőmérsékletet szeretem. Nyáron konkrétan kora reggel, estefelé és éjszaka vagyok aktív, nappal csak akkor megyek ki ha muszáj.
2018. jan. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én nem utálnám, ha nem kéne napközben a klíma nélküli 30 fokos irodában szenvedni. De kell.
2018. jan. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
No igen. Lehet hogy fura így télen ez a téma de én már most félek a nyártól. A tavaszt utálom mert akkor tudom hogy még kb 9 hónap szenvedés vár. A kedvenc évszakom az ősz mert az van a legmesszebb a következő nyártól. 😌 A telet imádtam amíg volt de ezt az enyhe locspocsot már nem. Szerintem egyre kevesebben szeretik már a telet és a nyarat is. Szerintetek miért van hogy Mo.-on mintha gyorsabban változna a klíma mint máshol vagy inkább csak erősebb a melegedés. Amerika pl. hűl egyre hidegebbek a telek. Rossz helyre születtem.
2018. jan. 26. 07:51
 5/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy vagyok vele mint te :) Márciustól már minden bajom van.. és szinte mindenki hülyének néz hogy hogy lehet a nyarat utálni. Van olyan, hogy téli depresszió, a szürke, komor idő miatt.. Na nekem akkor nyári depresszióm van. Legszívesebben elköltöznék valami jó északi országba.
2018. febr. 18. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák és mindenkinek másra van igénye. Nincs ebben semmi, ami abnormális lenne.


De, és csak érdekességképpen írom, hogy én meg a hideget utálom, de nagyon. Ahogy idősödöm, egyre jobban megvisel maga az a tény, hogy ezen az éghajlaton van tél. Most pl hogy így megrekedt és az attyaúristennek nem képes melegedni és elhúzni a 3,14csába a tél, kifejezetten lelki beteg vagyok. Sehová nem megyek, néha hetekig ki sem dugom a szaglószervemet a házból.

Viszont engem senki nem lát pillegni meg jajgatni nyáron. A legnagyobb kánikulában képes vagyok kabrió autóval furikázni, tetőtérben lakom, néha 39 fok van, de élvezem. Nem is vettem klímaberendezést.

Hogy mit csinálok nyáron? Fürdök, strandolok, napozok, sosem volt napszúrásom, meg napolaj néklül sincs kutya baja a bőrömnek.


Ám már plusz 10 fok alatt már feszengek, szenvedek, vergődök csak mint disznó a jégen.


De egyik sem jobb vagy rosszabb csak más.

2018. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem gondoltam, hogy többen is annyira utálják a nyarat, mint én. :D Mindig mindenki hülyének néz, ha megemlítem.

De itt egy az egyben az én gondolataimat írtátok le. Előre rettegek a májustól, és az azt követő 3-4 hónapnyi rettenettől. Habár, most ismét tudott újat mutatni az időjárás, mint kiderült már az áprilist is utálhatom. 27-28 fok egyhangúan kb. 8-10 napja, durva ilyenkor.

Én is úgy 25 fokig élvezem a meleget, azután még 28-30-ig nagyon nehezen elviselem, 30 felett ha tehetem, ki sem teszem a lábam.

Más az őszi-téli időtől lesz depis, én olyankor vagyok elememben. Irigylem azt, aki szereti, és jól bírja az egyre melegebb nyarakat, ha ez lesz az állandó, akkor nekem költöznöm kell ebből az országból.

2018. ápr. 20. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
69%
Majd, akik most imádják, azok is utálni fogják, amikor nem egész nyáron 11-ig döglés, fesztivál, strand, rövid naci, trikócska, papucs, hanem naponta utazás, meló, klíma nélküli helyiség, dress code, kialvatlanság.
2018. ápr. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én kifejezetten jobban szeretem a nyarakat amióta két éve melózok már.


Légkondis kellemes iroda, hitech cég, jó fizu.


Hétvégén meg megyek a kertbe pihenni.

Általában 1 hét szabi fesztiválra, 1 hét nyaralás külföldön, 1 hét pedig kötelező szabadság. Akkor meg otthon vagyok a kertesházban.


3 hét nekem bőven elég, a többi nap a kényelmes hűvös iroda.


Otthonra 110 ezerért beszereztem egy kültérre rakható mobilklímát, így éjjel sincs forróság. (Én sem bírom elviselni ha 25 fok felett van egy szobában.)


Semmi gond nincs a nyárral, csak jó meló kell hozzá és értelmesen tölteni a szabadságot.


Sokkal jobban utáltam amikor 2.5 hónapig otthon lőcsöltem munka nélkül.

2018. jún. 1. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!