Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Van valaki, akinek elmúlt a...

Van valaki, akinek elmúlt a fülcsengés valamilyen kezelés következtében?

Figyelt kérdés

Kb. November óta egyre erősödik, azóta csak értágítókat szedek orvosi rendelvényre, de hatása semmi. A vérnyomásom teljesen normális, direkt emiatt vetettek velem vérnyomás mérőt.

A baj az, hogy nem hogy nem szűnik, inkább egyre erősödik



2018. jan. 25. 15:00
 1/10 A kérdező kommentje:
48/f
2018. jan. 25. 15:01
 2/10 anonim ***** válasza:

Talán inkább forduljon akkor rendes ORL osztályra mert az nem fog el múlni.

Nekem is volt fül műtétem amit nem végezhetett el egy fül orvos hanem csak Professzor.

24.No

2018. jan. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Infúziót ajánlanak ami egy hétig tart minden nap, S utána talán fél évig ok
2018. jan. 27. 16:42
 4/10 anonim ***** válasza:
Kamu nem lesz jobb az infúziótól sem. El kell fogadni, tinnitus.
2018. jan. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem fekvés közben jön elő. Én nyak tornát szoktam csinálni napi 3x, mert kiderült a csigolyáim rosszak. Nem tudom voltál nyaki röntgenen?
2018. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fogadd el az infúziót. Ha a füled nem is fog változni, legalább az agyadban a kis ereket átmossa. Veszítenivalód meg nincsen.
2018. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszi.

Volt nyaki röntgen, nincs baj, bár még csak a háziorvos látta a leletet, a fül-orr gégész csak szerdán jön. Nyaki kisebb ropogás szokott lenni

2018. febr. 4. 14:23
 8/10 A kérdező kommentje:

[link]


a röntgen leírása

2018. febr. 4. 14:51
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem is zúg, kb másfél éve. Nem tudom, miért jött elő. Mondjuk nekem a nyaki lordosis ki van egyenesedve. A stresszhelyzetek csökkenésével nekem egy fokkal halkabb lett + megszokom már. 20L
2018. márc. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Helló, évek óta van nekem végigjártam az összes lehetőséget. Nagyon sok mindentől lehet, a pontos okot nem szokták tudni megmondani. Érdemes a stresszt kerülni, és egészségesen élni. Az értágítók az esetek nagy részében hatástalanok. Ha mégis használ szerencséd van!
2018. júl. 6. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!