Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehet, hogy rákos vagyok?

Lehet, hogy rákos vagyok?

Figyelt kérdés
Hajlamos vagyok rákra, illetve van a nyakamon egy nagyobbacska anyajegy aminek a közepén van egy sötétebb pont. Az anyajegyben most érzek egy kis fájdalmat. Inkább arra hasonlít, mintha szét akarna feszülni. Lehet, hogy rákos vagyok?

2018. jan. 30. 14:33
 1/4 anonim ***** válasza:
85%

Majd a bőrgyógyász megmondja miután megnézte.

Ne temesd magad. Le kell szedetni aztán nem lesz gond.

2018. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Hajlamos vagyok a rákra".

Ilyen nincs .

2018. jan. 30. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
A rák nem fáj.Az előzővel pedig egyet kell értsek,nincs olyan hogy hajlamosabb vagy rá.
2018. jan. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
55%
Mitől vagy hajlamos a rákra? A szüleid mind bőrrákosak? Lehetnek rosszindulatú sejtek egy anyajegyben. De egy pattanás is keletkezhetett a közepén amitől úgy érzed szét akar feszülni. Legegyszerűbb, ha elsétálsz a bőrgyógyászatra, megnézeted és ha úgy ítéli az orvos leszedik. Rutin eljárás, és többet nem lesz min aggódon. Egész biztos, hogy meg fogsz halni, mint ahogy minden más ember is. Még senki nem élte túl az életet. De biztos vagyok benne, hogy nem ettől. Nekem is van anyajegyem, nekem is fájt már....aztán elmúlt és élek azóta is. Azzal a különbséggel, hogy én már gyerekkoromban megnézettem több orvossal és megmondták, hogy nem olyan típusú ami elrákosodhat. Így nem aggódom.
2018. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!