Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért lehet kiütéses a felkaro...

Miért lehet kiütéses a felkarom? Születésem óta küzdöm ezzel a problémával.

Figyelt kérdés

Jártam már vele rengeteg orvosnál de smmi sem segített...Volt aki azt tanácsolta hogy naposztassam, mások felirtak minden féle krémet, és volt olyan is hogy majd kinővöm. De ilyenkor a jó idő beköszöntével egyszerűen szégyenlem levnni még a pulcsimat is :(

A karom a következő képenen néz ki:

Fehér kis hólyagok vannak rajta, olyan picike pattanás szerűek. Sajnosen rengeteket piszkáltam már így maradandó piros pöttyök is maradtak rajta.

Ha bárki tud ÉRTELMES megoldást a problémámra az légyszi írjon, vagy válaszoljon.

Előre is köszönöm :D


2010. jún. 6. 17:11
 1/3 anonim válasza:
Hát én csak azt szeretném mondani, hogy nekem is van ilyen osztálytársam és neki is akkor jön ki, amikor bejön ez a meleg időszak, és elvileg neki napallergiája van vagy nem bírja a bőre és neki azt javasolták hogy szoliztassa hogy akkor leszárad..hát nem tudom...
2010. jún. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szia!Nekem is van ilyen én is voltam orvosnál,adott krémet, a nevére már nem emlékszem,de sajna nem hatott,de azt mondta ha sokat megyek napra, majd javul !!!
2010. jún. 13. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Javasolni tudom a gondotokra a fényterápiát.

Próbáljátok ki, megéri!

2010. júl. 20. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!