Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Volt már valaki ilyen helyzetben?

Volt már valaki ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Volt már valaki olyan helyzetben,hogy valamilyen okból kifolyólag évekig egészségtelenül élt és rendesen szétcseszte a testét, de aztán sikerült neki életmódváltással helyrehozni?

2018. jan. 30. 23:00
 1/5 anonim válasza:
Igen, nekem sikerült :)
2018. jan. 31. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd kérlek?
2018. jan. 31. 01:39
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztosan, én hosszú évekig bulimiás voltam, nem, NEM hozható helyre.

Okés, rendesen eszek, de mindentől fáj a gyomrom, random fosás-székrekedés, stb.

A súlyom okés, a bőröm, a hajam, minden, a vérképem is jó, éppcsak az emmésztésemet bxtam totálra.

2018. jan. 31. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az attól függ, mit nevezel, mit értesz életmódváltás alatt.

Annyit elmondanék, hogy az évtizedek alatt létrejött elváltozásokat, szokásokat, nem lehet hipp-hopp egyik napról a másikra helyrehozni. A tartósított élelmiszerek fogyasztása brutális elváltozásokat eredményez az emésztésben, ezzel együtt a belső szervek működésében. Az ember akkor követte el a legnagyobb hibát, mikor az első kolbászt megtöltötte! Ma már lehet vásárolni vegetáriánus kolbászt is. Csak a vegák sem tudják, hogy nem a hússal van a baj, hanem a tartósítási eljárásokkal, magával a tartósítással.

Nem kell túlzásokba esni, az életmódváltás is csak azoknak jó, akik megtehetik, mert nincsenek anyagi gondjaik!

2018. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet az utolsóval, szerintem nem kerül többe az egészséges étkezés. Nem csak azok a kaják egészségesek amiket a bio boltokban árulnak...

Legjobb ha utána nézel rendesen, hogy mi az ami jó a szervezetednek, mi az ami nem, és amikor kaját veszel, akkor átnézed pontosan miket is tartalmaz.


Az egészséges életmód (egészséges étrend, testmozgás, stb) mindenképp jó hatással lesz az életedre, még ha 30 évig gyors kaján éltél és dohányoztál, akkor is csak pozitív hatásai lesznek. Nyilván 30 év dohányzás után már jelentősen sérült a tüdő, de azon már nem változtatsz ami megtörtént. Persze ez csak egy példa, de érted a lényeget.

2018. febr. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!