Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Másnak is remegnek ilyen...

Másnak is remegnek ilyen helyzetben az arcizmai, vagy csak nekem?

Figyelt kérdés

Ha kinyitom a számat akkor bizonyos pozíciókban remegnek az izmok az arcomon néha már ránganak. Pl. Mikor az egyik oldalra húzom van ilyesmi. A lyukas fogamat néztem tegnap és akkor tűnt fel. Vagy amikor enyén nyitott szájjal mosolygok. Ilyesmi. Ez másnal is így van vagy valami bajom van? Esetleg stressz okozhatja? Már egy évvel ezelott is eszleltem hasonló, de az olyan volt, hogy nyugalmi állapotban is remegett az egész és ez stresszes helyzetekben jelentkezett mindig. Viszont nagyon félek, hogy valami komoly bajom van, mert olyan is szokott lenni, hogy tanórán pl. Gorcsosen írok, néha a kezem is remeg, az is bizonyos poziciokban. Ráadásul most jön a legjobb...sokszor fustszagot érzek az orromban, körülöttem Nincs jelen a szag, érzem, hogy "beulurol" jön. De ez már évek óta és ez is stresszes időszakokban jelentkezik. Panikbeteg vagyok. Lehetnek ezek pszichésen? Már olyanktol félek, hogy agydaganat, parkinson kor...Néha a jarasom is csoszogo, mint aki nem bír menni, csak vonszolja magát. De ezt betudom annak, hogy lusta vagyok, és bennem van az, hogy nincs kedvem menni az adott helyre, mert olyan messze van. Ha jól érzem magam (pl. Egy nagy séta valakivel akkor nincs ez. Vagy csak nem figyelek rá..Nem tudom) Ezek a tünetek már évek óta jelen vannak, és egy időre mindig meg tud nyugtatni a doki, hogy semmi bajom, de aztán újra félek. Ha nem gondolok és nem koncentralok ezekre akkor is van. Teljes kivizsgalason nem voltam, de az orvos szerint nem indokolt mert ez hipochondira

20/L


2018. febr. 2. 10:09
 1/5 A kérdező kommentje:
Elnezest elirtam. 18 éves vagyok, de gondolom ez a 2 év nem lenyeges
2018. febr. 2. 10:11
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, hogy számomra stresszes helyzetben, amikor a legcikibb volt (pl. fotózáskor, vagy ha egy olyan emberrel beszéltem akivel zavarban voltam) nekiállt remegni az arcom. Nagyon gáz volt. Mostanában nem észleltem, de biztos vagyok benne, hogy bármikor előjön újra.
2018. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem de ha súlyzózok bicepszre akkor a bal mosolygásért feljön arcizmom feljön nem tudom miért.
2018. febr. 2. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hogy lehet a 18-at 20-nak elírni ? :))
2018. febr. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Egyszerű B-vitamin vagy magnézium hiány is okoz ilyet. Az idegekkel lehet valami apró gond. Mivel lány vagy, havonta vérveszteséged is van. Figyelj oda, hogy rendesen egyél, és nézz utána, hogyan pótolhatnál természetes úton B-vitamint. Ha lehet, ne a patikába menj. Ha erre rástresszelsz, a szervezetednek még több B-vitaminra lesz szüksége! A stressz az idegeket és az izmokat terheli. A dokinak igaza van! Nincs nagy baj, nyugi! Vérképet néztetek a dokival? Esetleg sápatag is vagy? Sétálj nagyokat, ping-pongozz vagy ússz vagy mittomén, legyél szabad levegőn és mozogj - a jókedv sokat számít ilyenkor! És igyál megfelelő mennyiségű vizet, mert abban oldódnak azok az ásványok, amikre szükséged van. És ha esetleg mások problémáival is törődsz, nem látod majd a sajátjaidat olyan nagyoknak, hogy csak azokkal törődj. Nyugi! Ne vedd magad ennyire komolyan! Nagyon valószínű, hogy semmi bajod, csak egy kis hiánybetegség!

2018. febr. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!