Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért fáj a fejem mindig...

Miért fáj a fejem mindig hétvégén reggel?

Figyelt kérdés
Hétköznap általában semmi bajom (6 előtt kelek) hétvégén viszont mindig fáj a fejem (8 körül kelek általában). Lehetséges azért mert hétköznap reggel iszok kávét hétvégén meg nem (vagy csak később)?
2018. febr. 3. 10:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Hasonloan vagyok, csak nekem a tarkom is faj jelenleg, eg, nem tudom, hogy az izomtol vagy alapbol.


Siman lehet a kave a bajod, vagy tulalszod magad.

2018. febr. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges. De az is lehetséges, hogy ilyenkor az elözö este bepiálsz mint állat. Honnan tudjuk???
2018. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a több alvás miatt.
2018. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet a kávé elvonás miatt is és amiatt is, hogy tovább alszol. Igyál egy kávét vasárnap is.
2018. febr. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 HaEv ***** válasza:

Kedves Kérdező!

30 éve kávézok. Ez lehet koffeinelvonási tünet is. Bár az nem két órás eltéréssel jelentkezik. Viszont vízhiány is ugyanilyen tüneteket okoz. Igazi kávézókban a kávéféleségek mellé ezért adnak vizet - a kávé dehidratál! Kezdj felkeléskor egy nagy pohár vízzel - ami lemegy egy szuszra, azt mind idd meg! Ha 2 dl vagy több lemegy, akkor vízhiányod van!

Ja! Nem tudom, milyen a csapvizetek - várd meg, míg a klór kipárolog, de az ásvány víz még jobb. Teát felejtsd el, azt majd később a nap folyamán - bár a legtöbb vizelethajtó. :)

Ha pedig azért nem iszol szívesen folyadékot, mert átszalad rajtad, akkor sóhiányod van. Főleg, ha ez székrekedéssel jár. A reggelidet sózd meg picit, de ugye normális mértékben, mert a túlzott sózás is dehidratál! Meg amúgy az alkohol is. ;)

Pacsi

2018. febr. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!