Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Szerintetek ár az valamit az...

Szerintetek ár az valamit az egészségemnek hogyha hétvégén és szünetbe este 21:00-tol kb hajnali 02-ig gépezek és reggel 10-kor kelek? Viszont suli idöbe meg kb este 21:00-tól 23:30-ig gépezek és reggel 5:30-kor kelek

Figyelt kérdés
2012. máj. 9. 00:52
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet jól is csinálni, meg nem jól is. A PC nem ördögtől való, nem az fog tönkretenni, ha tönkretesz, hanem a helytelen életvezetés. Van-e elég szociális kapcsolatod? Érint-e meg naponta más ember? Mozogsz-e eleget? Vagy-e szabad levegőn és ér-e elég napfény? Lehet dohos szobában is gépezni, lehet tisztában is, laptoppal is lehet, asztalival is. Az egész életed kell górcső alá venni, nem kizárólag a gépet. Gondolom a szüleid nagyon fújnak a dologra. Ezeket nyugodtan elmondhatod nekik. Ma igen sok számítógéppel kapcsolatos munka van, ott kell ülni napi 8 órában. Ügyelni kell az ergonómiára, szék, billentyűzet, egér. Ügyelni kell a monitorra is. Nem, ezek nem apró dolgok, ezek fontosak. Ha mindezt együtt nézed kapsz egy választ. Nem árthat meg a sponaneitás sem, random menj el bringázni vagy úszni, barátaiddal beülni valahova, akárhova. Ha ezt látják a felmenőid, látják azt is, hogy nem von el a gép a világtól és már sincs konfliktus belőle, s te sem szakadsz el.
2012. júl. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát én sokat vagyok a barátaimmal is de ha otthon vagyok általában gépezek este pedig mindig sokáig késő este akár hajnali 4-ig is .Nem élek rossz körülmények között szóval .. a szüleim mondták már hogy szerintünk nem jó mert én még fejlődő szervezet vagyok és 15 évesen nem hajnali4-kor kéne lefeküdnöm hanem éjszaka kénen aludnom.


de nagyon szépen köszönöm hogy válaszoltál a kérdésre hasznos volt számomra :)

2012. júl. 11. 11:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!