Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Iskola időben reggel 6:30-tól,...

Iskola időben reggel 6:30-tól, míg haza nem érek fáj-görcsöl a hasam, hétvégén nem, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Volt régebben, azt hiszem, 10-be (most 12-es vagyok) pár hétig, hogy fájt a hasam iskola előtt, meg bent is az elején, de aztán elmúlt pár óra alatt, most meg egész nap teker-görcsöl. Hiába veszek be széntablettákat, akkor is. 10-be még volt, hogy bántottak szellemileg, de már nem, akkor miért csinálja ezt? 2 hete minden egyes nap hasgörccsel, meg haskorgással-tekeréssel kell végig ülnöm délután 2-4-ig. Van, mikor elmegyek egy bevásárlóközpontba iskola után, hogy véget vessek ennek, de néha még azután is csinálja. A székletem normális. Nagyon kellemetlen, rossz így, és koncentrálni sem tudok, mit tegyek? 18F
2014. szept. 14. 12:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
pszichésen van ez nálad. Nem tudsz iskolát váltani?
2014. szept. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha eddig kibírtam 3 évet, akkor ez az 1 már nem számít..
2014. szept. 14. 12:59
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor igyál valami nyugtató teát,( citromfű ) vagy szedjél valami enyhe nyugtatót iskolába menet előtt.
2014. szept. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Hát, én megpróbálom anyámat rábeszélni, hogy így még létezni is nehéz az iskolában, hátha megengedné. De attól nem aludnék el még jobban? Így is örülök, ha csak a buszon alszom el.
2014. szept. 14. 13:30
 5/10 anonim ***** válasza:
Nálam ennyire nem durva, de tudom, miről beszélsz. Jó lenne vele orvoshoz menned, kikérni a tanácsát. A pocakodnak sem jó, hogy görcsöl, nem normális ez az állapot, hosszú távon árthat. Egyébként a meleg tea nagyon jó tud lenni, vigyél magaddal a suliba is. Tereld el a gondolataidat, vigyél rejtvényt, olvasnivalót, amikor tudsz, kapcsolj ki. :)
2014. szept. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mire beérek, addigra kihűl.. :) 5-kor kelek, akkor eltudom készíteni, de 2-3 óra alatt kihűl. Általában odaülök az egyetlen emberhez, akivel szoktam beszélgetni, és vagy beszélgetünk, vagy zenét hallgatok, vagy az órára készülök. Orvoshoz nem tudom, hogy menjek-e, majd holnap beszélek anyámmal, hogy ez így nem jó. Köszi eddig.
2014. szept. 14. 13:54
 7/10 anonim ***** válasza:
Nagykorú vagy. Minek beszélnéd meg anyáddal?
2014. szept. 14. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mert miből vegyem meg?
2014. szept. 14. 14:05
 9/10 anonim ***** válasza:
Tudsz olvasni?
2014. szept. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Inkább te tudsz logikázni? Ha leírom, hogy miből vegyem meg, akkor gondolom szükségem lenne pénzre, bármi is az, és mivel nekem nincs saját keresetem, ezért szükségem van anyámra, akivel ezt megbeszélem, és adhat pénzt akár nyugtatóra, akár teára. Eddig tartott a gondolatmenet, de egyszerűbb még jobban belekötni. "Tudsz olvasni?" Jézus..
2014. szept. 14. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!