Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit csinaljak ha soha semmire...

Mit csinaljak ha soha semmire sincs energiam?

Figyelt kérdés
Van igy mas is? Mindig lehangolt vagyok, az emberek levegonek neznek. Allandoan rossz gondolatok jarnak a fejemben, pedig meg fiatal felnottkoru vagyok. Pl. H minek kuzdjek ha ugyis kitor a haboru pl a migransok miatt, es ugyis meghalunk, akkor mi ertelme az egesznek. Nincs energiam a napi feladatokhoz. Mit kene tennem? Csak pszichologust ne irjatok.

2018. febr. 4. 09:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha már hosszú ideje fennáll ez a folyamat, akkor lehet nem ártana elmenni a háziorvoshoz, el fog küldeni vérvételre. Ha ezzel nincs gond, akkor egyszerűen csak lusta vagy, amin úgy lehet változtatni, hogy célokat tűzöl ki magad elé, új hobbikat keresel, az a lényeg, hogy mindig csinálj valamit, hogy ne unatkozz.
2018. febr. 4. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sokat segített, hogy el kezdtem vitamint szedni és figyelek, hogy rendszeresen egyek, elegendőt igyak és rendesen ki tudjam aludni magam. Nem mondom, hogy kirobbanok az energiától, de határozottan jobban vagyok.
2018. febr. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, azonban szerintem a csakráid alulműködése is lehet a probléma oka.
2018. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!