Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit csináljak ha napok óta...

Mit csináljak ha napok óta nem tudok enni és hányingerem van vagy milyen étel az ami hamar lemegy és energiám is lesz?

Figyelt kérdés
Van egy fiú aki nagyon tetszik és én is tetszem neki de más lányoknak is udvarol.Folyamatosan ideges vagyok görcsöl a hasam.
2013. febr. 14. 14:44
 1/1 anonim ***** válasza:

1. Mennyi idős vagy?

2. Kivel, milyen gyakran beszéled meg a problémáidat?

3. Miket eszel?

4. Taichizol, kezeled a testedet-lelkedet, egészségedet?


5. Válasz. Párolt zöldségek, húsok. Ne tejezz, kenyerezz meg édességezz.. csak fölöslegesen terhelnéd az így is (lelki okok miatt) rossz emésztésedet. Pároljatok zöldségeket (pl. káposztát) zsíron, hagymával, csípős fűszerekkel, egyél hozzá olyan húst amit még leginkább van kedved megenni, és az energia, tápanyag meglesz.


A lelki dolgokon meg gondolkodj el, ezek nem megoldhatatlan problémák, csak kevesen tudják egyedül MEGEMÉSZTENI őket. Beszélgess a barátaiddal, szüleiddel, vagy keress fel papot/lelkészt/pszichológust. Ezek mind tök jó tanácsok, büszke vagyok erre a válaszomra, hasznosítsd!

2013. febr. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!