Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Epe és vesekövesektől kérdezhe...

Epe és vesekövesektől kérdezhetnék? Vagy akinek csak olyan fájdalmai vannak?

Figyelt kérdés
Egyik vesémbe van egy icipici kő, epekövem még nincs, de uh-on tavaly mondták, hogy valószínű lesz. Nagyon sokat fáj a hasam, de mindenhol. Lehetséges, hogy mindkét dolog miatt érezhetem az egész hasamban? Tudom az epét jobb oldalt érzik borda alatt, de nekem pont úgy a bal bordaív alatt is fáj. Viszont a vesekő bal oldaliba van. Beleim is fájhatnak a rossz epeműködéstől?

2018. febr. 5. 09:48
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem 10 éve vannak 2cm epeköveim, nem fáj miatta semmim, csak véletlenül fedezték fel. Akkor veszélyes, ha még 5mm alatt van, és elindul az epevezetékben és megakad, ez életveszélyes állapot lehet, és annyira rosszul vagy, hogy nem teszel itt fel kérdéseket. Veseköveim is vannak, addig panaszmentesek, míg kicsik és a vesében vannak, és ha elég kicsik, akkor észrevétlenül távoznak, de 3-5mm körül napokig, hetekig tartó görcsös fájdalom mellett haladnak végig az uréteren, azt hiszem biztos orvoshoz fordulsz rögtön, annyira tud fájni.
2018. febr. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!