Kezdőoldal » Egészség » Fogak, szájápolás » Fogáyszati asszisztens tanfoly...

Zzzzi kérdése:

Fogáyszati asszisztens tanfolyam ( munkaügy által) felvételi írásbeli teszten mit kérdezhetnek?

Figyelt kérdés
Fogáyszati asszisztens tanfolyamra jelentkeztem, érettségi volt az elvárás hozzá. Érdekelne, hogy aki már volt ilyen szűrésen, mit tapasztalt, milyen tesztek voltak? Én IQ tesztre, logikai tesztekre gondolok, de itt neten olvastam már mindent. Illetve mivel ez fogászati asszisztens tanfolyam, gondoltam rá, hogy nem lesz-e valami anatómiai teszt. Bocsi a sok kérdésért, de tényleg érdekelne, hogy ki mit tapasztalt, mivel én még sose voltam munkaügyis tanfolyamon.

2017. jún. 22. 10:36
 1/3 anonim ***** válasza:

Én se voltam még munkaügyi tanfolyamon, de felvételi teszten nem hiszem hogy olyat kérdeznének, amiről csak később fogtok tanulni (anatómia). Ennél sokkal fontosabb hogy az egészségügyi alkalmassági meglegyen.

Ha valamiről nagyon kérdezni akarnak, akkor szerintem az általános higiéniai és életviteli ismeretekről és esetleg biológiai tudásról lehet szó. Például a kézmosás, táplálkozás, aszeptikus/antiszeptikus közötti különbség...

2017. jún. 22. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én irodai tanfolyamra jártam, ott helyesírás teszt volt utána meg megkérdeztek mindenkit, hogy miért akar oda járni. Amúgy semmire nem mész munkaügyi tanfolyamokkal, nem tudsz velük elhelyezkedni.
2017. jún. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Én is most jelentkeztem egy ilyenre igaz nem fogászati asszisztens hanem bolti eladó. De nekünk is kellett tesztet írni és mit ne mondjak meglepődtem, mert olyan kérdések voltak amit majd itt kellene megtanulnunk véleményem szerint, meg a 3 oldalból 1,5 oldal matek feladatok voltak. De neked nyilván más jellegű lesz. Ha van egy kis általános műveltségi szinted akkor nem lesz baj.

De ez nem jelent semmit...az enyém a legjobban sikerültek közt volt még se kerültem be mert ez is csak a rokonoknak meg ismerősöknek van. Persze az aki kiment pár perc után mert semmit nem tudott bekerült.

2017. jún. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!