Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi a véleményetek erről az...

Mi a véleményetek erről az izzadsággátlóról?

Figyelt kérdés

A nivea anti-perspirant stress protect stiftes deóját szeretném kipróbálni. Használ? Nagyon izzadós vagyok és nem kockáztatnák csak ha tényleg beválik.

17L

[link]

Erre a termékre gondoltam



2018. febr. 5. 16:59
 1/3 anonim ***** válasza:

en is izzados vagyok, de nekem nem valtak be ezek a nagyon kremes golyos deok.

1 olyan golyos van, ami bejott:


[link]


amugy csak a fujosok hatottak sajna :(

2018. febr. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem szeretem ezeket a kozmetikumokat, annyi káros anyag van benne (kremmania.hu oldalon ellenőrizheted az összetevőket, és hogy mit írnak róluk, rákkeltőek-e, stb).


Amit a saját tapasztalatom alapján ajánlani tudok:

Murnauers Mineral Kristály Deo


Dm-ben kapható, kb 1500-1900 Ft, DE nagyon megéri az árát!

Szeptemberben vásároltam, naponta használom, de alig "csiszolódott" le, fogyott el a tetejének a formája.

Nagyon hatásos! Csak sima sóból áll, vizes bőrre kell kenni, de 100%-osan szagtalanít. Néha a vizet kiengedi a testedből, de szaga akkor sem lesz a hónaljadnak. És tényleg 48 órás hatású, ugyanis ha egy kenést kihagyok este, másnap akkor sem vagyok büdi! A tetejét bevizezem, kb 20x átkenem a hónaljamat, így jól bemasszírozza az anyagot, majd használat után szárazra törlöm a hónaljamat is egy kicsit, de főképp a deot.


Próbáld ki, nagyon jó!

Ha 1900 Ft-ot elosztasz 12-vel akkor is csak kb 160 Ft-ra jön ki havonta... és hidd el, ez a deo tényleg elég 12 hónapig!


Remélem adsz neki egy esélyt :)


20/L

2018. febr. 5. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem a Garnier markajuak jottek be jobban.
2018. febr. 5. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!