Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogyan motiváljam magam?

Hogyan motiváljam magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

21 éves srác vagyok aki kénytelen volt külföldre (Írországba) szerencsét próbálni mivel otthon felhalmoztam egy kis adósságot és ottani fizetésből nem tudtam volna kifizetni. Viszont nem olyan egyszerű egy idegen országban mint azt hittem. Totálisan be vagyok ijedve az egésztől hisz még a nyelvet sem tudom. Úgy néz ki futár állásom lenne de ebbe is mint mindenbe félek belevágni. Persze a terv hogy legalább a tartozásaim rendezésén felül 1-2 millióval térjek haza hogy ne a 0ról induljak és persze nem itt akarok megöregedni. Otthon is probléma volt a munkahelyekkel így lelki szinten de amit itt érzek jóval felülmúlja. Kérem legalább egy valaki segítsen nekem mert mikor a munka szóba kerül eszméletlen gyomorgörcsöm lesz :/


2018. febr. 9. 19:33
 1/1 anonim válasza:

Szia, ha nem mered pont azt a munkát akkor keress fel egy céget ami helyetted talál mást gyorsan.

Legrosszabb érzés otthonról elmenni, de a legjobb pár hónap múlva "gazdagon" visszatérni...

Már hogy kimentél Írországba és láttad, már nagyobb haladás volt mint nekem aki sosem volt külföldön tengernél, 40 évesen így visszanézve.... Hogy mennyire h*lye voltam hogy fiatalon nem mentem világot nézni mint te.

Ha nem tetszik az ország pár hónap múlva próbáld Németországot vagy melegebbre Olasz, Cipruszt...

2018. febr. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!